X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie tylko Hollywood, Aleja Sław i Hank Moody, czyli Trójka nadaje z Los Angeles!

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2018 18:40
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteś połączeni" ruszyła do Los Angeles. Po kalifornijskim mieście oprowadzał Państwa nasz wysłannik – Łukasz Karusta.
Audio
  • Co czeka na nowo przybyłych w Los Angeles? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Jak zejść do prawdziwego podziemia Hollywood? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Przegląd lokalnej prasy w LA (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Jak robi się karierę w mieście artystów? (Do południa/Trójka)
  • Jak poruszać się po Los Angeles: na piechotę, rowerem, samochodem, komunikacją miejską? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Jak powstawało Los Angeles? Kto dziś mieszka w Mieście Aniołów? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Widok na Los Angeles
Widok na Los AngelesFoto: Łukasz Karusta/Trójka

Los Angeles to oczywiście Aleja Sław, studia filmowe i słynne kina, ale w czwartek będziemy też na kalifornijskich plażach, w górach, a nawet w podziemiach Miasta Aniołów. Bo właśnie tam w czasach prohibicji kwitło życie towarzyskie – mówił przed programem Łukasz Karusta, który odwiedził w tym mieście nietypowe miejsca, w tym np. muzea selfie i… porażki. Jego relacji z drugiego pod względem wielkości miasta USA można było posłuchać w Trójce, niemal przez cały dzień, w czwartek 21 czerwca.

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia – i to już po raz drugi – było Los Angeles.

Reporter Programu 3 Polskiego Radia przedstawił również najważniejsze atrakcje turystyczne Los Angeles, opowiadał o tym, jak jego mieszkańcy wypoczywają na Venice Beach – plaży, która "zagrała" m.in. w serialu "Californication" – oraz poszukiwał polskich tropów w tym mieście.

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: Seul, Tbilisi, WenecjęTel Awiw i Jerozolimę, Los Angeles, Pulę, Podgoricę, Odessę, Kluż-NapokęKaliningrad, Nowy Jork, Berlin, Chicago, Tokio oraz Dubrownik.

Czytaj także

Nie tylko sushi, manga i pagody, czyli "Trójka – jesteśmy połączeni" w Tokio

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2018 10:00
– Tokio to największa metropolia na świecie. To tu parasolki mają swoje własne szatnie, zamykane na kluczyk, a ulice rozświetlają kolorowe neony z postaciami z komiksów – opowiada Agnieszka Szwajgier.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka – jesteśmy połączeni" w Dubrowniku

Ostatnia aktualizacja: 16.05.2018 09:00
Tym razem Trójkowy mikrofon zawędrował do Dubrownika. Relacji Ernesta Zozunia z malowniczej Chorwacji można było posłuchać w Trójce 16 maja.
rozwiń zwiń