X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Plaża, bulwary, kuchnia i perfumy, czyli radiowa Trójka nadaje z Nicei

Ostatnia aktualizacja: 21.08.2018 14:49
– Nicea to najbardziej lazurowa część tzw. Lazurowego Wybrzeża. Opowiadamy Państwu o historii najsławniejszego deptaku Europy, czyli Promenadzie Anglików, ale też o sławnych ludziach, którzy w tym mieście mieszkali i mieszkają – mówi Ernest Zozuń z Programu 3 Polskiego Radia.
Audio
  • Najbardziej lazurowa część Lazurowego Wybrzeża (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Świat eleganckich zapachów (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Nicea miastem festiwali (Do południa/Trójka)
  • Niezwykłe święto w porcie w Nicei (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Jakie sławy można spotkać na Lazurowym Wybrzeżu? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Nicea
Nicea Foto: shutterstock.com/Sergii Zinko

Jego relacji z tego francuskiego kurortu można było posłuchać w Trójce, niemal przez cały dzień, w środę 22 sierpnia.

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". Wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedzi Program 3 Polskiego Radia będzie Nicea.

– Szukam w Nicei ciekawych, pełnych pasji ludzi, którzy opowiedzą mi o tradycjach miasta i festiwalach goszczących w stolicy francuskiej riwiery przez cały rok. Nie brakuje również akcentów kulinarnych, a wreszcie – na deser – odwiedzamy najsławniejszą fabrykę perfum – dodaje Ernest Zozuń.

Relacji można było posłuchać w środę 22 sierpnia w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz audycji "Do Południa" – o godz. 6.40, 7.40, 10.30, 16.20 i 17.20.

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku – przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: Seul, Tbilisi, Wenecję, Tel Awiw i Jerozolimę, Pulę, Podgoricę, Odessę, Zurych, Kluż-Napokę, Kaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, DubrownikLos Angeles i Singapur.

Czytaj także

Trójka w Singapurze – relacje reporterskie z Miasta Lwa

Ostatnia aktualizacja: 24.07.2018 14:00
Kontynuujemy reporterskie podróże po świecie. Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy Singapur.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nie tylko Wikingowie, fiordy i renifery, czyli Trójka nadaje z Oslo

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2018 17:30
– Norwegia to chyba jedyny kraj na świecie, gdzie dzieci bawią się w agentów środowiska, a niedawno wystartował tu pierwszy elektryczny samolot – mówiła przed audycją Agnieszka Szwajgier, która wybrała się z reporterskim mikrofonem do Oslo. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Państwo Środka od środka, czyli radiowa Trójka nadaje ze stolicy Chin

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2018 13:00
– Zdradziłem Państwu pielęgnowaną przez pokolenia receptę na długowieczność Chińczyków. Pokażę, jak żyją przeciętni mieszkańcy Chin, jakie mają radości i zmartwienia – mówił reporter Polskiego Radia Tomasz Sajewicz
rozwiń zwiń