X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Ania Rusowicz, Wojtek Mazolewski i Ten Typ Mes w jury muzycznego konkursu "Start NaGranie" Trójki

Ostatnia aktualizacja: 17.09.2018 13:29
Zmagania debiutujących solistów i zespołów w programie "Start NaGranie" będą oceniać: Ania Rusowicz, Wojtek Mazolewski, Ten Typ Mes oraz Piotr Nagłowski i Hirek Wrona. Pierwszy odcinek muzycznego show już 5 października.
Start NaGranie
Start NaGranieFoto: Polskie Radio

12 września uruchomiona została specjalna strona startnagranie.polskieradio.pl, przy pomocy której uczestnicy-amatorzy chcący spełnić swoje marzenia i wydać płytę, mogą zgłaszać swoje autorskie nagrania. W drugim etapie, spośród nadesłanych utworów, jury wybierze 35 wykonawców, którzy wezmą udział w eliminacjach w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. W poniedziałek 17 września radiowa Trójka przedstawiła kapitułę konkursu "Start NaGranie".

W jury znaleźli się: wokalistka Ania Rusowicz – znana z nagrań pod własnym szyldem oraz w ramach projektu niXes; basista i kontrabasista Wojtek Mazolewski – lider projektów Pink Freud i Wojtek Mazolewski Quintet; Ten Typ Mes, czyli Piotr Szmidt – raper, producent i wydawca hiphopowy; Piotr Nagłowski – dyrektor Agencji Muzycznej Polskiego Radia oraz Hirek Wrona – dziennikarz muzyczny radiowej Trójki i DJ. 

W takim składzie jury oceni nadesłane dźwięki, a w fazie przesłuchań na żywo (7 pierwszych odcinków) – będzie komentować występy wybranych przez siebie 35 uczestników eliminacji. Do finału konkursu dostanie się 3 wykonawców, którzy zbiorą największą ilość pieniędzy ze sprzedaży swoich piosenek – na każdy z zaprezentowanych na antenie Trójki i udostępnionych na stronie konkursu utworów publiczność będzie oddawała głosy kupując je (w formacie interaktywnego video opublikowanego w mediach społecznościowych, na stronach internetowych organizatorów i uczestników oraz innych aplikacjach mobilnych wskazanych lub wybranych przez organizatorów). 

Finał "Start NaGranie" odbędzie się 21 grudnia w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej i będzie transmitowany na antenie Trójki. W jego trakcie 3 uczestników zaprezentuje po dwa autorskie utwory, a jury wybierze zwycięzcę. Nagrodą jest sesja nagraniowa i wydanie płyty przez Agencję Muzyczną Polskiego Radia oraz promocja na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Więcej o konkursie, w tym formularz zgłoszeniowy i regulamin: startnagranie.polskieradio.pl

Czytaj także

Ruszył wyjątkowy program "Start NaGranie", czyli radiowa Trójka szuka muzycznych talentów

Ostatnia aktualizacja: 12.09.2018 11:00
Już od środy 12 września debiutujący soliści i zespoły mogą zgłaszać się do nowego projektu radiowej Trójki pt. "Start NaGranie".
rozwiń zwiń