X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SnowFest – kolejny festiwal z Trójkowym znakiem jakości

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2018 08:52
Gorąca atmosfera, sporty ekstremalne i gwiazdy światowej muzyki. 8 i 9 lutego odbędzie się największa sportowo-muzyczna impreza organizowana w Polsce.
SnowFest 2019
SnowFest 2019Foto: materiały promocyjne organizatora

Na kilku scenach wystąpią reprezentanci hip-hopu, drum'n'bassu, house'u i electro. Do tego zawody freestylowe z najlepszymi polskimi i światowymi riderami walczącymi o najwyższe laury i uwielbienie publiczności. A wszystko w Szczyrku – najszybciej rozwijającym się kurorcie zimowym w Polsce.

Od sezonu 2017/2018 ośrodek dysponuje nową koleją gondolową i dwoma 6-osobowymi wyciągami krzesełkowymi, a na nadchodzący sezon szykuje kolejną 6-osobową kanapę. Do tego pozostałe wyciągi krzesełkowe, liczne orczyki i darmowy skibus – to wszystko powoduje, że Szczyrk szczyci się od pewnego czasu nieoficjalnym tytułem stolicy polskiego freeride'u i być może obok Szklarskiej Poręby, w najblizszej przyszłości, stanie się równie ważnym ośrodkiem zimowym z Trójkowym znakiem jakości.

SnowFest funkcjonuje od 5 lat. Festiwal przyzwyczaił swoich gości do momentów powodujących niekontrolowane skoki adrenaliny – nie inaczej będzie i tym razem. Biorąc pod uwagę atmosferę wydarzenia, topowe gwiazdy muzyczne i zawody z udziałem wybitnych riderów, śmiało można powiedzieć, że w środku zimy, nikogo nie będzie trzeba rozgrzewać.

(mat. promocyjne)