X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"To, co najpiękniejsze... – Jesień". Yasmin Levy na radiowej scenie

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2018 21:15
W niedzielę 25 listopada o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym PR im. W. Lutosławskiego odbędzie się kolejny koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze…".
Yasmin Levy
Yasmin LevyFoto: PAP/Jan Dzban

Tym razem Polskie Radio zaprosiło gwiazdę world music – Yasmin Levy. Artystka wystąpi po raz pierwszy w Polsce z orkiestrą. Koncertu oraz wywiadów z wybitną pieśniarką będzie można posłuchać na antenach radiowej Jedynki i Dwójki. Wydarzenie będzie także transmitowane na stronie internetowej polskieradio.pl oraz retransmitowane w radiowej Trójce.

"To, co najpiękniejsze… – Jesień" to kolejny z serii wyjątkowych koncertów zapoczątkowanych przez Polskie Radio jesienią 2017 roku. Ich celem jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki, w tym również klasycznej, wśród odbiorców, którzy nie są jeszcze koneserami, ale poszukują kontaktu z kulturą wysoką.

Po poprzednich koncertach tego cyklu, entuzjastycznie przyjętych przez publiczność, nadszedł czas na odsłonę jesienną, podczas której na scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego pojawi się najsłynniejsza pieśniarka ladino – Yasmin Levy. Koncert podzielono na dwie części. W pierwszej izraelska artystka wystąpi (po raz pierwszy w Polsce!) z orkiestrą, a będzie to znakomita Polska Orkiestra Radiowa, którą poprowadzi jej dyrektor artystyczny Michał Klauza. W drugiej części wieczoru Yasmin Levy zaprezentuje się z własnym zespołem w składzie: Yechiel Hasson, Ishay Amir, Amir Shazar i Nadav Biton.

Artystka będzie także gościem audycji "Przeboje przyjaciół Jedynki" w sobotę 24 listopada po godz. 17.00, po godz. 20.00 w audycji "Lista osobista" w radiowej Trójce oraz w programie radiowej Dwójki "Folk-Express" o godz. 15.30 w dniu koncertu.

Koncert "To, co najpiękniejsze… – Jesień" rozpocznie się o godz. 19.00 w niedzielę 25 listopada. Polskie Radio przygotowało transmisję na antenach Programu 1 i Programu 2 oraz – retransmisje we fragmentach w Święta Bożego Narodzenia – w radiowej Trójce. Wydarzenie będzie można także obejrzeć w streamingu wideo na stronie internetowej polskieradio.pl. Gospodarzami wieczoru będą Magdalena Łoś-KomarnickaPaweł Sztompke.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Rada Mediów Narodowych.

Zobacz więcej na temat: koncert