X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Tęskno (promuje) "Mi" w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2018 18:34
Duet Tęskno z piosenkami ze znakomitego debiutanckiego albumu "Mi" na koncercie w radiowej Trójce.
Tęskno
TęsknoFoto: mat. prasowe/Karolina Konieczna

W najbliższą niedzielę 9 grudnia duet Tęskno wystąpi w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7. Transmisja na antenie radiowej Trójki od godz. 19.05.

Grupę Tęskno tworzą: nagradzana pianistka i kompozytorka Hania Rani oraz wokalistka Joanna Longić, która sprawnie porusza się po obszarze muzyki elektronicznej. Rezultatem tej współpracy są bardzo nastrojowe, bogato zaaranżowane utwory, w których słychać fascynacje kameralistyką czy skandynawskim art-popem. To muzyka delikatna, romantyczna, co podkreślają napisane w języku polskim teksty oraz wspomagający duet kwintet muzyków w składzie: Kornelia Grądzka (skrzypce), Paulina Kusa (skrzypce), Mateusz Wasiucionek (altówka), Zuzanna Stradowska (wiolonczela) oraz Stanisław Czyżewski (kontrabas).

Zespół został okrzyknięty przez portal Brand New Anthem jednym z najbardziej obiecujących projektów 2018 roku, określając ich kobiecy duet jako "dwie indywidualności, które przy zetknięciu tworzą zupełnie nowy byt – byt kompletny i przejmujący". Duet po zaledwie roku istnienia ma na koncie występy m.in. na Open'erze, Slot Art Festivalu czy Transatlantyku oraz wyprzedane koncerty klubowe.

Ich debiutancki album "Mi" ukazał się 9 listopada i zbiera same pozytywne recenzje. Płytę promowała piosenka "Razem", która powstała we współpracy ze znakomitym polskim producentem – Duitem. Najnowszym singlem duetu jest "Mapa".

Początek koncertu i transmisji na antenie Trójki w niedzielę 9 grudnia od godz. 19.05.

(asz/mk)