X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Rusza "Komediowa Scena Trójki" – na początek występ Grzegorza Halamy

Ostatnia aktualizacja: 12.12.2018 15:00
W Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawią się najlepsze polskie kabarety, stand-uperzy, aktorzy i improwizatorzy. A to wszystko w ramach "Komediowej Sceny Trójki", której działalność zainauguruje – w czwartek 13 grudnia – Grzegorz Halama.
Grzegorz Halama podczas gali Srebrne Usta 2017
Grzegorz Halama podczas gali Srebrne Usta 2017Foto: Wojciech Kusiński/PR

Znany aktor kabaretowy, satyryk i parodysta przedstawi autorski program "Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa". Zaproszenia do zdobycia na antenie Programu 3 Polskiego Radia, a najlepsze fragmenty występu już dzień później w audycji "Akademia rozrywki".

"Komediowa Scena Trójki" będzie otwarta na kabarety, stand-up oraz wszystkie istniejące formy komediowe. A także te… nieistniejące – mówi Łukasz Szwed, prowadzący w Trójce "Akademię rozrywki" i "Powtórkę z rozrywki".

Pomysł, by jako pierwszy na Komediowej Scenie Trójki pojawił się Grzegorz Halama był w jakimś sensie naturalny. To artysta, który jest z nami związany praktycznie od początku swojej kariery. Jego "Śpiworki" był na pierwszym miejscu "Listy Przebojów Programu 3", a Grzegorz przez 9 lat pojawiał się – co tydzień – w naszych porankach. Teraz również jest stałym gościem satyrycznego cyklu "Trzy po trzy". Nikt chyba nie ma wątpliwości, że to wykonawca z absolutnej czołówki polskiego kabaretu – opowiada Mariusz Cieślik, pomysłodawca "Komediowej Sceny Trójki" i zastępca dyrektora Programu 3 Polskiego Radia.

Premierowa prezentacja "Komediowej Sceny Trójki" – z programem Grzegorza Halamy – w czwartek 13 grudnia o godz. 19.00. Emisja fragmentów występu w piątek 14 grudnia tuż po 13.00 w "Akademii rozrywki". W audycji pojawi się Grzegorz Halama, który opowie nie tylko o życiu grubasa, ale również o losach najsłynniejszego polskiego hodowcy kurczaków, czyli pana Józka.

"Komediowa Scena Trójki" będzie pojawiać się cyklicznie w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej i na antenie Programu 3 Polskiego Radia co miesiąc lub raz na dwa miesiące.

Zobacz więcej na temat: Trójka