X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

#25TopWszechCzasów najpopularniejszym hasztagiem w polskim internecie!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2019 11:00
"Bohemian Rhapsody" grupy Queen zwycięża w 25. jubileuszowym Topie Wszech Czasów. W plebiscycie radiowej Trójki słuchacze oddali ponad milion głosów!
25. TOP WSZECH CZASÓW
25. TOP WSZECH CZASÓWFoto: Polskie Radio

Superprzebój Freddiego Mercury’ego i jego zespołu okazał się najlepszą piosenką w ocenie słuchaczy Trójki, którzy na ten i pozostałe utwory oddali aż 1 mln 89 tys. 378 głosów. Kolejne miejsca na podium 25. Topu Wszech Czasów zajęły piosenki "Brothers In Arms" Dire Straits i "Stairway To Heaven" Led Zeppelin. Wyniki podsumowania zostały ogłoszone tradycyjnie 1 stycznia na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Warto również odnotować, że #25TopWszechCzasów był tego dnia najpopularniejszym hasztagiem w polskim internecie!

W tym roku słuchacze Trójki mogli wybierać swoje ulubione piosenki – spośród aż 100 tytułów – od początku listopada aż do 28 grudnia. Głosować można było za pomocą specjalnego formularza na stronie lp3.polskieradio.pl/topglosowanie/. Wyniki plebiscytu zaprezentowali tradycyjnie 1 stycznia dziennikarze Programu 3 Polskiego Radia: Marek Niedźwiecki, Piotr Baron, Piotr Stelmach, Piotr Metz.

Pierwsza dziesiątka 25. Topu Wszech Czasów przedstawia się następująco:

1. Queen BOHEMIAN RHAPSODY
2. Dire Straits BROTHERS IN ARMS
3. Led Zeppelin STAIRWAY TO HEAVEN
4. Deep Purple CHILD IN TIME
5. The Doors RIDERS ON THE STORM
6. Pink Floyd WISH YOU WERE HERE
7. Archive AGAIN
8. John Lennon IMAGINE
9. King Crimson EPITAPH
10. Metallica NOTHING ELSE MATTERS


W ubiegłym roku skład na podium, choć w innej kolejności, był taki sam. Najwyżej notowaną polską piosenką w zestawieniu – na miejscu 11. – jest "Nie pytaj o Polskę" Obywatela G.C.

Więcej informacji: www.polskieradio.pl/9/3188,Top-Wszech-Czasow

asz/ml/gsa