X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Wojtek Mazolewski z autorską audycją w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 03.01.2019 15:15
4 stycznia na antenie Programu 3 Polskiego Radia pojawi się nowa audycja "Jazz fajny jest" Wojtka Mazolewskiego. 
Wojtek Mazolewski
Wojtek MazolewskiFoto: Zuza Krajewska

Wybitny jazzowy (i nie tylko) muzyk, kompozytor, lider formacji Pink Freud oraz kwintetu firmowanego swoim nazwiskiem w pięć piątkowych wieczorów będzie prezentował w Trójce muzykę, która go fascynuje i inspiruje. Premiera w piątek o godz. 22.05.

– Jazz to dla mnie muzyka, która otwiera nowe horyzonty, a także daje wolność tworzenia i inspirowania się nawzajem. Są w niej wszystkie emocje, które towarzyszą każdemu z nas. Jest radość, szaleństwo, miłość, zaduma, wzruszenie a czasem też smutek. Jazz jest jak życie – pełen niespodzianek. Podczas mojej pięcioodcinkowej audycji w radiowej Trójce chcę się z Wam podzielić muzycznymi perełkami, które odnajduję na sklepowych półkach z winylami podczas tras koncertowych w różnych częściach świata – mówi Wojtek Mazolewski.   

Wybitny muzyk w ubiegłym, znakomitym dla siebie roku (płyta Wojtek Mazolewski Quintet "Polka: Worldwide Deluxe Edition" trafiła do grona 5 najlepszych albumów roku 2018 według prestiżowego czasopisma "Downbeat") był jednym z jurorów muzycznego konkursu radiowej Trójki "Start NaGranie", a rok zakończył koncertem 30 grudnia w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej z programem dedykowanym Krzysztofowi Komedzie.

– Wojtek to artysta wybitnie Trójkowy. Nie policzę wszystkich koncertów, które zagrał na Myśliwieckiej 3/5/7. Nigdy też nie odmawia na zaproszenia do audycji i zawsze z chęcią bierze udział w naszych akcjach charytatywnych (ze swoim kwintetem nagrał m.in. jazzową wersję kolędy "Bóg się rodzi" na składankę "Święta bez granic 2014"). Jest świetnym, nie tylko muzycznym erudytą. Dla Trójki to ogromne wyróżnienie, że zgodził się przyjąć nasze zaproszenie i – na kilka tygodni – zamieni się w dziennikarza i didżeja – mówi Piotr Metz, szef muzyczny Programu 3 Polskiego Radia.

***

Pierwszy z odcinków audycji "Jazz fajny jest" na antenie Programu 3 Polskiego Radia w piątek 4 stycznia o godz. 22.05.

Zobacz więcej na temat: Wojtek Mazolewski Trójka