X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Filip Wojciechowski Trio wystąpi z Polską Orkiestrą Radiową w ramach cyklu koncertów "To, co najpiękniejsze…"

Ostatnia aktualizacja: 18.01.2019 15:29
25 stycznia o godz. 19.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego w Warszawie odbędzie się kolejny koncert z cyklu "To, co najpiękniejsze…". 
mat. pras.
mat. pras.Foto: czwórka

Tym razem Polskie Radio zaprosiło wybitnego pianistę Filipa Wojciechowskiego, który wystąpi z Polską Orkiestrą Radiową. Koncertu na żywo będzie można posłuchać na antenie radiowej Dwójki. Wydarzenie będzie także transmitowane w streamingu na stronie internetowej polskieradio.pl oraz retransmitowane w radiowej Jedynce i Trójce.

"To, co najpiękniejsze… – Zima" to kolejny z serii wyjątkowych koncertów, których celem jest popularyzacja polskiej i światowej muzyki, wśród odbiorców, którzy poszukują kontaktu z kulturą wysoką.

Koncert podzielono na dwie części. W pierwszej wystąpi Filip Wojciechowski Trio w składzie:  Filip Wojciechowski – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas i Cezary Konrad – perkusja. Gościnnie pojawi się Gary Guthman grający na trąbce. W drugiej części wieczoru zabrzmi koncert fortepianowy F-dur George'a Gershwina w wykonaniu Filipa Wojciechowskiego oraz Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Michała Klauzy.

Koncert "To, co najpiękniejsze…  Zima" rozpocznie się o godz. 19.00 w piątek, 25 stycznia br. Polskie Radio przygotowało transmisję na antenie radiowej Dwójki oraz retransmisje we fragmentach na antenie radiowej Jedynki i Trójki 27 stycznia 2019 r. Wydarzenie będzie można także obejrzeć w streamingu na stronie internetowej polskieradio.pl. Gospodarzem wieczoru będzie Andrzej Sułek – Kierownik Redakcji Muzycznej w radiowej Dwójce.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęła Rada Mediów Narodowych.

***

Filip Wojciechowski jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu. Artysta zdobył wiele nagród na konkursach pianistycznych m.in.: w Paryżu (Konkurs im. Claude Kahna), w Darmstad (Europejski Konkurs Chopinowski) oraz w Warszawie, gdzie otrzymał nagrodę specjalną na XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. F. Chopina. Występował z recitalami na całym świecie i w tak renomowanych salach jak Filharmonia Berlińska, Opera House w Monte Carlo, Tokyo International Forum. W swoim dorobku artystycznym Artysta posiada liczne nagrania dokonane dla Polskiego Radia, m.in. autorską płytę "Moments", na której pojawił się gościnnie Gary Guthman.

Zobacz więcej na temat: koncerty Polskie Radio