X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

SnowFest 2019 na antenie radiowej Trójki

Ostatnia aktualizacja: 07.02.2019 19:48
W dniach 8-9 lutego w Szczyrku odbędzie się kolejna odsłona imprezy łączącej muzyczne koncerty ze sportową rywalizacją – SnowFest. 
Snowfest 2019
Snowfest 2019Foto: mat. prasowe

Patronat nad wydarzeniem objęły Trójka i Czwórka – przez dwa dni dziennikarze obu stacji będą relacjonowali przebieg imprezy. Na antenach Polskiego Radia pojawią się również rozmowy na żywo z artystami, sportowcami, publicznością i organizatorami.

SnowFest 2019 to 30 artystów, kilka tętniących muzyką scen i ekstremalne ewolucje na śniegu. W Szczyrku, podczas najważniejszego wydarzenia tej zimy, na kilku scenach zaprezentują się topowi światowi i rodzimi reprezentanci hip-hopu, drum'n'bassu, house'u i electro. Wśród nich m.in. Ghostface Killah – jeden z najlepszych raperów, Booka Shade – legendy sceny muzyki elektronicznej, a także reprezentacja światowego drum'n'bassu – Friction, Calyx & Teebee i LX One. Rodzime podwórko reprezentować będą: Łąki Łan, Jan-Rapowanie, Catz 'n Dogz, GrubSon, Gooral i Sabina. Swoje sety zaprezentują didżeje: Novika & Mr Lex, duet Last Robots i house'owy Sierra Cosworth. Fragmentów wielu z nich będzie można posłuchać na antenach radiowej Trójki i Czwórki.

Trójka pojawi się w Szczyrku piątek 8 lutego. Tego dnia imprezę na antenie relacjonować będą: Michał Margański ("AnagrammarganA", godz. 15.00-16.00), Kuba Strzyczkowski ("Zapraszamy do Trójki", w godz. 16.00-19.00) i Piotr Metz ("Lista przebojów Programu 3", w godz. 19.00-22.00). Natomiast w sobotę 9 lutego Trójka zaprasza na plenerowe wydanie audycji "Radiowy dom kultury" Agnieszki Szydłowskiej i Agnieszki Obszańskiej (godz. 13.00-15.00).

Ponadto z soboty na niedzielę Michał Margański w audycji "Potrójne pasmo przenoszenia" (godz. 00.00-2.00), zaprezentuje m.in. koncert Booka Shade.

(mat. prasowe)

Zobacz więcej na temat: Trójka