X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Święta Bez Granic 2018". Podsumowanie akcji charytatywnej

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2019 17:27
Akcja "Święta Bez Granic 2018" zakończona – do dzieci z Mariupola od słuchaczy Trójki trafi 1 189 020,58 zł.
Audio
  • Izabela Stawicka z Fundacji Świętego Mikołaja i Kuba Strzyczkowski podsumowują akcję charytatywną "Święta Bez Granic 2018" (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Święta bez granic 2018
Święta bez granic 2018Foto: PR

<<< Święta Bez Granic 2018 – wszystko o akcji >>>

Tegoroczna akcji "Święta Bez Granic" prowadzona przez radiową Trójkę wraz z Fundacją Świętego Mikołaja odbyła się na rzecz pomocy dzieciom dotkniętym działaniami wojennymi na wschodzie Ukrainy.

Łączna kwota, którą zebraliśmy dzięki słuchaczom Trójki i darczyńcom fundacji wynosi
1 189 020 złotych i 58 groszy i trafi do najbardziej potrzebujących. Dzieci z Mariupola dotyka brak poczucia bezpieczeństwa, bieda, brak dostępu do edukacji. Pomoc w pierwszej kolejności trafi do 200 dzieci, uczniów szkoły w przyfrontowym Mariupolu, dzieci w wieku szkolnym z rodzin wewnętrznie przesiedlonych, rodzin ubogich i sierot.

Dziękujemy wszystkim, którzy licytowali przedmioty podczas świątecznych licytacji. Na antenie Trójki wylicytowano łącznie 60 przedmiotów, a tegorocznymi hitami licytacji były: korki Roberta Lewandowskiego wraz z piłką z autografami zawodników piłkarskiej kadry Polski wylicytowane przez Pana Roberta za 47 333 złotych, rakieta tenisowa Agnieszki Radwańskiej, którą wylicytował za 44 000 złotych Pan Jacek oraz udział w Rejsie Niepodległości na pokładzie Daru Młodzieży, za który Pan Marek zaproponował kwotę 33 333 złotych. Wysłaliście Państwo 93 910 smsów charytatywnych, co przyniosło ponad 511 tysięcy złotych na pomoc dzieciom z Mariupola (511 506,65 zł). To smsowy rekord w historii "Świąt Bez Granic".

Na ostateczną kwotę akcji złożyły się także darowizny przekazywane na konto fundacji oraz dochód ze sprzedaży płyty "Święta Bez Granic 2018", na której znalazł się kolejny odcinek przygód Karpia i kilka innych muzycznych niespodzianek (w tym piosenka "Chwytaj dzień" duetu Kayah-Zbigniew Wodecki oraz dostępną wyłącznie na tej płycie kolęda Pauliny Przybysz pt. "Lulaj").

Licytacje odbyły się – tradycyjnie już – w przedświąteczne piątki (30 listopada, 7, 14 i 21 grudnia 2018 roku) na antenie Programu 3 w popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki", a prowadził je "mistrz ceremonii" – Kuba Strzyczkowski.

Nadal można przekazywać darowizny i 1% podatku na pomoc dzieciom z Mariupola na wschodzie Ukrainy.

Więcej informacji na stronach: swietabezgranic.pl i www.mikolaj.org.pl.

Zobacz więcej na temat: Trójka Święta bez granic