X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Program III Polskiego Radia zaprasza na festiwal "Trójka Górom" w Szklarskiej Porębie

Ostatnia aktualizacja: 20.02.2019 10:31
Koncerty, spotkania i rozmowy z gwiazdami sportu, literatury i ekranu, warsztaty dla dzieci i dorosłych, a wreszcie audycje na żywo – to wszystko czeka na słuchaczy Programu 3 Polskiego Radia, mieszkańców Szklarskiej Poręby i turystów podczas piątej już odsłony Festiwalu Trójka Górom.
Trójka Górom
"Trójka Górom"Foto: Polskie Radio

A dla tych, którzy nie dotrą do tego pięknego, sudeckiego kurortu, stacja z ul. Myśliwieckiej przygotowała w dniach 21-23 lutego obszerne relacje z festiwalu na swojej antenie.

W programie Festiwalu Trójka Górom znalazły się m.in. dyskusje z wybitnymi osobowościami kultury i sportu, a na antenie Programu 3 pojawią się relacje z najważniejszych wydarzeń festiwalu – m.in. w "Muzycznej Poczcie UKF"  Tomasza Żądy (czwartek 21 lutego, godz. 13.00-14.00) oraz w prowadzonych przez Marka Niedźwieckiego audycjach: "W tonacji Trójki" (czwartek, godz. 14.00-15.00), "Liście przebojów Programu 3" (piątek 22 lutego, godz. 19.00-22.00) oraz "Markomanii" (sobota 23 lutego, godz. 11.00-13.00). Ponadto na piątek Program 3 zaplanował festiwalowe wydanie "Godziny prawdy" Michała Olszańskiego, który porozmawia z kapitanem Krzysztofem Baranowskim (godz. 12.00-13.00, Skwer Radiowej Trójki) oraz plenerowe "Zapraszamy do Trójki" Kuby Strzyczkowskiego (godz. 16.00-19.00; Norweska Dolina) i "Offensywę"  Piotra Stelmacha (godz. 22.00-23.00, Skwer Radiowej Trójki). Z kolei w sobotę słuchacze – mieszkańcy Szklarskiej Poręby i turyści – będą mogli wziąć udział w festiwaloym, specjalnej osłonie audycji "Myśliwiecka 3/5/7" Piotra Stelmacha (godz. 17.00-19.00; Norweska Dolina).

Relacje i wejścia reporterskie ze Szklarskiej Poręby pojawią się również w: piątkowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.00-9.00), sobotnim "Zapraszamy na weekend" (godz. 6.00-8.00) oraz "Radiowym domu kultury" (godz. 13.00-15.00). Z piątku na sobotę Trójka będzie transmitować również festiwalowy set didżejski Michała Margańskiego i Hirka Wrony (od północy do godz. 1.00).

W trakcie festiwalu dziennikarze z Myśliwieckiej będą również gospodarzami spotkań z ciekawymi osobami – w czwartek Kuba Strzyczkowski porozmawia z członkami Sudeckiego Bractwa Walońskiego – z okazji 20-lecia ich organizacji (godz. 16.00; Skwer Radiowej Trójki), a Piotr Stelmach z Darią Zawiałow – przed jej festiwalowym koncertem (godz. 18.00; Namiot Spotkań/Skwer Radiowej Trójki). W piątek gościem Michała Olszańskiego będzie Robert Rient (godz. 15.30; Namiot Spotkań/Skwer Radiowej Trójki). Natomiast w sobotę w Szklarskiej Porębie można będzie porozmawiać z Grażyną Dobroń (godz. 14.30), a Paweł Królikowski odpowie na pytania Barbary Marcinik (godz. 16.00), a wreszcie gościem Ryszarda Jaźwińskiego będzie Roma Gąsiorowska (godz. 17.30; wszystkie wydarzenia w Namiocie Spotkań na Skwerze Radiowej Trójki).   

W dniach 21-23 lutego będzie działał w Szklarskiej Porębie kultowy Sklepik Walendzik z Trójkowymi gadżetami oraz wydawnictwami książkowymi i płytowymi. Ponadto gospodarze Festiwalu zapraszają słuchaczy, mieszkańców i turystów do wzięcia udziału w licznych warsztatach i spotkaniach. Imprezie towarzyszyć będą także Mistrzostwa Polski w Rzeźbie ze Śniegu. A na finał festiwalu koncert Marceliny (sobota, godz. 19.30, Namiot Spotkań/Skwer Radiowej Trójki).

Więcej informacji na stronach: polskieradio.pl/trojka i szklarskaporeba.pl

Zobacz więcej na temat: Trójka