X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka z wizytą w Los Angeles

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 17:50
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" wróciliśmy do Miasta Aniołów. Zapraszamy do wysłuchania relacji naszej wysłanniczki – Katarzyny Borowieckiej.
Audio
  • Gdzie w Los Angeles można uciec od Hollywood? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Artyści uliczni z Downtown Los Angeles (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Co można znaleźć w "ostatniej księgarni"? (Do południa/Trójka)
  • Dlaczego Boyle Hights to wyjątkowe miejsce w Los Angeles? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Venice Beach - miało być enklawą dla filozofów, a jest "krzemową plażą" (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Kim jest gość Katarzyny Borowieckiej? Zapraszamy do słuchania relacji naszej wysłanniczki z Los Angeles
Kim jest gość Katarzyny Borowieckiej? Zapraszamy do słuchania relacji naszej wysłanniczki z Los AngelesFoto: Katarzyna Borowiecka

Pierwszy raz Katarzyna Borowiecka odwiedziła Los Angeles – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni" – w kwietniu 2017 roku. Teraz dziennikarka stacji z ul. Myśliwieckiej wróciła do Kalifornii, żeby zaprezentować słuchaczom nowe, fascynujące miejsca i porozmawiać z ciekawymi ludźmi z Miasta Aniołów. Relacji tych można było posłuchać w Trójce 25 lutego niemal przez cały dzień.

– Zajrzymy do tych dzielnic Los Angeles, z których niekoniecznie widać napis Hollywood. Będziemy w "ostatniej księgarni", która od lat jest w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych księgarń świata, popatrzymy na Pacyfik z perspektywy Venice Beach, przejdziemy się po tutejszej dzielnicy sztuki śladem street artu i murali, ale odwiedzimy też mały, rzemieślniczy browar. Nie zapomnimy także oczywiście o Oscarach! – zapowiadała przed wyjazdem do Kalifornii Katarzyna Borowiecka.

Jej relacji można było wysłuchać w poniedziałek 25 lutego w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa" – o godz. 6.40, 7.40, 10.40, 16.20 i 17.20.

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku – przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, Genewę i Stambuł.

Czytaj także

"Trójka - jesteśmy połączeni". Prawda i mity o Los Angeles

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 17:30
Miasto Aniołów odwiedziła Katarzyna Borowiecka. Czym ją zaskoczyło? Czym zachwyciło? Jakie jest naprawdę?
rozwiń zwiń