Trójka z wizytą w Los Angeles

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2019 17:50
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" wróciliśmy do Miasta Aniołów. Zapraszamy do wysłuchania relacji naszej wysłanniczki – Katarzyny Borowieckiej.
Audio
  • Gdzie w Los Angeles można uciec od Hollywood? (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Artyści uliczni z Downtown Los Angeles (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Co można znaleźć w "ostatniej księgarni"? (Do południa/Trójka)
  • Dlaczego Boyle Hights to wyjątkowe miejsce w Los Angeles? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Venice Beach - miało być enklawą dla filozofów, a jest "krzemową plażą" (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Kim jest gość Katarzyny Borowieckiej? Zapraszamy do słuchania relacji naszej wysłanniczki z Los Angeles
Kim jest gość Katarzyny Borowieckiej? Zapraszamy do słuchania relacji naszej wysłanniczki z Los AngelesFoto: Katarzyna Borowiecka

Pierwszy raz Katarzyna Borowiecka odwiedziła Los Angeles – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni" – w kwietniu 2017 roku. Teraz dziennikarka stacji z ul. Myśliwieckiej wróciła do Kalifornii, żeby zaprezentować słuchaczom nowe, fascynujące miejsca i porozmawiać z ciekawymi ludźmi z Miasta Aniołów. Relacji tych można było posłuchać w Trójce 25 lutego niemal przez cały dzień.

– Zajrzymy do tych dzielnic Los Angeles, z których niekoniecznie widać napis Hollywood. Będziemy w "ostatniej księgarni", która od lat jest w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych księgarń świata, popatrzymy na Pacyfik z perspektywy Venice Beach, przejdziemy się po tutejszej dzielnicy sztuki śladem street artu i murali, ale odwiedzimy też mały, rzemieślniczy browar. Nie zapomnimy także oczywiście o Oscarach! – zapowiadała przed wyjazdem do Kalifornii Katarzyna Borowiecka.

Jej relacji można było wysłuchać w poniedziałek 25 lutego w porannym i popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa" – o godz. 6.40, 7.40, 10.40, 16.20 i 17.20.

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku – przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, Genewę i Stambuł.

Czytaj także

"Trójka - jesteśmy połączeni". Prawda i mity o Los Angeles

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2017 17:30
Miasto Aniołów odwiedziła Katarzyna Borowiecka. Czym ją zaskoczyło? Czym zachwyciło? Jakie jest naprawdę?
rozwiń zwiń