X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Archive, Fender, Zelmani, Sojka oraz Mazolewski&Porter, czyli Trójka świętuje 57. urodziny w koncertowym stylu

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2019 06:00
1 kwietnia Program 3 Polskiego Radia obchodzi 57. urodziny. By uświetnić tę rocznicę, stacja zaplanowała serię muzycznych atrakcji w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Okładka płyty "Zapraszamy do Trójki" Okładka płyty "Zapraszamy do Trójki"

Rozpoczął je – już w sobotę 30 marca – młody, ale zdolny i coraz bardziej popularny angielski wokalista Sam Fender. Z kolei w niedzielę 31 marca na scenie studia im. Agnieszki Osieckiej pojawił się Stanisław Sojka. A to dopiero początek jubileuszowych koncertów przy Myśliwieckiej 3/5/7, gdzie wystąpią również: John Porter i Wojtek Mazolewski w duecie, supergrupa Archive oraz Sophie Zelmani ze Szwecji. Wejściówki do zdobycia na antenie Trójki, która przygotowała dla słuchaczy również inne niespodzianki, w tym premierowy album "Zapraszamy do Trójki".

– Oto znakomici wykonawcy, nasi długoletni przyjaciele, którzy często goszczą – zawodowo lub prywatnie – pod najlepszym radiowym adresem, czyli przy Myśliwieckiej 3/5/7. A teraz uświetnią swoimi koncertami 57-lecie Trójki. Jest wśród nich Sam Fender – nowa, wschodząca gwiazda muzyki, której repertuar jest wręcz w naturalny sposób "Trójkowy". Ale do naszego urodzinowego cyklu koncertów zaprosiliśmy również naszego redakcyjnego kolegę, Wojtka Mazolewskiego, który prowadzi audycję "Jazz fajny jest". Tym razem zagra on w nowym, nieoczywistym duecie z Johnem Porterem. Nie zabraknie również wielkich muzycznych osobowości z kraju i zagranicy – kochanych i szanowanych przez słuchaczy naszej stacji. Takich, jak Sophie ZelmaniStanisław Sojka, a wreszcie grupa Archive – darzona wręcz kultem przez fanów Programu 3 – zapowiadał muzyczny szef stacji Piotr Metz.

Ponadto w sobotę 30 marca w audycji "Myśliwiecka 3/5/7" wyemitowaliśmy rozmowę Piotra Stelmacha Philem Collinsem!

Oprócz występów plejady sław muzyki, na antenie Trójki nie zabraknie na przełomie marca i kwietnia także specjalnych materiałów urodzinowych, w tym unikatowych dźwięków z archiwum. – 1 kwietnia, a więc dokładnie w dniu powstania Trójki, zaplanowaliśmy na naszej antenie rocznicowe atrakcje dla słuchaczy. Prezentować będziemy utwory z płyty winylowej wydanej z okazji 50. urodzin Trójki, a w porannympopołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" zaprosimy słuchaczy do konkursu pt. "Prezent marzeń", w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe. Tego dnia rozdawać będziemy również płytę "Zapraszamy do Trójki", która ukazała się 29 marca nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia – mówi Wiktor Świetlik, dyrektor Programu 3.

Płytę "Zapraszamy do Trójki" można kupić w Internetowym Sklepie Polskiego Radia. 

"Urodzinowo, koncertowo", czyli plan rocznicowych wydarzeń w Trójce:

  • 30 marca (sobota), godz. 14.00 – Sam Fender (nagranie; emisja w "Liście osobistej" tego samego dnia w godz. 19.05-22.00), godz. 17.05 – Phil Collins (rozmowa Piotra Stelmacha z artystą w audycji "Myśliwiecka 3/5/7");
  • 31 marca (niedziela), godz. 19.05 – Stanisław Sojka (koncert na żywo);
  • 1 kwietnia (poniedziałek), godz. 19.00 – John Porter & Wojtek Mazolewski (prapremiera płyty Mazolewski/Porter – "Philosophy"; retransmisja 7 kwietnia w godz. 19.05-20.00);
  • 2 kwietnia (wtorek), godz. 13.30 – Archive (nagranie, retransmisja w "Liście osobistej" 6 kwietnia w godz. 19.05-22.00);
  • 5 kwietnia (piątek), godz. 14.00 – Sophie Zelmani.

asz/kw

Zobacz więcej na temat: Trójka MUZYKA