X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Beethoven, Kortez i utwory z Listy Przebojów Programu III, czyli Polskie Radio zaprasza na Europejską Majówkę

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 16:53
Wydarzenia z okazji 15-lecia obecności Polski w Unii przygotowało Narodowe Centrum Kultury, a patronat nad nimi objęło Polskie Radio, które zaprasza na obszerne relacje na swoich antenach.
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Shutterstock.com/Adam Wasilewski

W sobotę 4 maja o godz. 20.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie rozpocznie się koncert "Chórem za Europą", w trakcie którego zabrzmią najpopularniejsze utwory z Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia z lat 2004-2019. Zaskakujące aranżacje przygotuje Orkiestra Grzegorza Urbana, a wystąpią chóry: Sound'n'Grace, TGD, Chór Agaty Steczkowskiej, Gospel Rain, Kameralny Chór Akademicki UAM w Poznaniu. W programie m.in. przeboje: "Stacja Warszawa" Lady Pank, "Wszystko ma swój czas" Perfectu, "Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadło, "Dobry moment" Korteza czy "Maszynka do świerkania" z repertuaru Czesław Śpiewa. Koncert poprowadzą Hirek Wrona i Marek Niedźwiecki z radiowej Trójki. Fragmenty wydarzenia będą transmitowane na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Audycję poprowadzi Tomasz Żąda.