X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Lady Pank, Kortez, Podsiadło i inne utwory z Listy Przebojów Programu III w nowych aranżacjach

Ostatnia aktualizacja: 04.05.2019 21:00
Wydarzenia z okazji 15-lecia obecności Polski w Unii przygotowało Narodowe Centrum Kultury, a patronat nad nimi objęło Polskie Radio, które obszernie relacjonowało koncert na swoich antenach.
Audio
Chórem za Europą
"Chórem za Europą" Foto: NCK

W sobotę 4 maja o godz. 20.00 na Placu Piłsudskiego w Warszawie rozpoczął się koncert "Chórem za Europą", w trakcie którego wybrzmiały najpopularniejsze utwory z Listy Przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia z lat 2004-2019.

Zaskakujące aranżacje przygotowała Orkiestra Grzegorza Urbana, a wystąpiły chóry: Sound'n'Grace, TGD, Chór Agaty Steczkowskiej, Gospel Rain, Kameralny Chór UAM w Poznaniu. W programie zaprezentowano m.in. przeboje: "Stacja Warszawa" Lady Pank, "Wszystko ma swój czas" Perfectu, "Trójkąty i kwadraty" Dawida Podsiadły, "Dobry moment" Korteza czy "Maszynka do świerkania" z repertuaru Czesław Śpiewa

Koncert poprowadzili Hirek Wrona i Marek Niedźwiecki z radiowej Trójki. Fragmenty wydarzenia transmitowaliśmy na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Audycję poprowadził Tomasz Żąda. Na miejscu był Mariusz Cieślik, który spotkał się z wyjątkowymi gośćmi i relacjonował wszystko to, co działo się na scenie. 

– Taką petardą muzyczną, którą przygotowaliśmy jest "Kurier" Krzysztofa Zalewskiego. To jeden z lepszych utworów, jakie ostatnio słyszałem. Wykonujemy go z niesamowitą mocą – mówił przed występem Grzegorz Urban, który odpowiadał za stronę muzyczną całego wydarzenia. 

Zapraszamy do wysłuchania całej audycji, w której usłyszeć można utwory znane z "Listy przebojów Trójki" w zupełnie nowych i nietypowych aranżacjach.  

***

Tytuł audycji: Audycja specjalna
Prowadzą: 
Tomasz ŻądaMariusz Cieślik
Data emisji: 4.05.2019
Godzina emisji: 19.10

asz/kw