X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzypokoleniowy Dzień Dziecka dla miłośników książek w radiowej Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2019 20:00
Ostry dyżur literacki, tworzenie przepisu na smakołyk dla mola książkowego, marynowanie opowieści w słoikach, spotkania z autorami i ilustratorami książek dla dzieci, a także fragmenty najlepszych historii dla najmłodszych czytane przez dziennikarzy Trójki – między innymi takie atrakcje czekały w sobotę 1 czerwca w ogródku przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 oraz na antenie Programu 3 Polskiego Radia.

Wydarzenie, przeznaczone dzieci, rodziców oraz babć i dziadków, rozpoczęło się o godz. 11, a zakończyło do 16. W tym czasie ogródek radiowej Trójki zamienił się w tajemniczy ogród, w którym można było spotkać bohaterów ulubionych opowieści oraz twórców literatury dziecięcej. W programie nie zabrakło: czytania fragmentów książek dla dzieci przez dziennikarzy Trójki, warsztatów plastycznych i innych atrakcji. W ogrodzie Trójki można było spotkać również lekarzy Ostrego Dyżuru Literackiego, którzy diagnozowali… nietolerancje czytelnicze i przepisywali recepty na książki. – Zamarynujemy także opowiadania w słoikach, a może nawet spotkamy największych smakoszy opowieści – prawdziwe mole książkowe – zapowiadała przed imprezą Agnieszka Karp-Szymańska z Fundacji "Czas Dzieci", która jest pomysłodawczynią Międzypokoleniowego Festiwalu Literatury Dziecięcej "Ojce i dziatki".

Ponadto można było obejrzeć pokaz ogromnych baniek mydlanych i malować buzie oraz wziąć udział w warsztatach sklejania szybowców pt. "Od smyka do lotnika". Była też loteria z książkowymi nagrodami pt. "Zagadkowe losy", którą przygotowała Katarzyna Stoparczyk i jej mali współpracownicy – dzieci współtworzące audycję "Zagadkowa niedziela".

Szczegółowy program imprezy:

  • 11.00-12.00 – spotkanie z Agatą Widzowską, autorką serii "Psierociniec";
  • 11.00-15.00 – międzypokoleniowe warsztaty "Świerszczyka" z udziałem Małgorzaty Węgrzeckiej, Małgorzaty Strzałkowskiej i Marcina Bruchnalskiego;
  • 11.00-16.00 – Ostry Dyżur Literacki;
  • 12.00-13.00 – Warsztaty Młodych Przyrodników;
  • 13.00-15.00 – warsztaty artystyczne z autorami "Podróżników" – Zosią Frankowską i Jackiem Ambrożewskim;
  • 13.00-15.00 – warsztaty sklejania szybowców pt. "Od Smyka do lotnika";
  • 13.00-16.00 – z wizytą u moli książkowych;
  • 14.00-15.00 – spotkanie z Sebastianem Grzywaczem i Rollkiem, czyli psem przewodnikiem – bohaterami książki Barbary Gawryluk "Pies na medal". Spotkanie poprowadzi Anna Bukowska;
  • 14.00-16.00 – spotkanie i warsztat z Agatą Loth-Ignaciuk i Rozalią Bisek-Szladowską – autorkami książki "Wszyscy jedzą naleśniki".

(asz)

Zobacz więcej na temat: Trójka dzień dziecka