X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka sprawdza, co słychać w Miami

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2019 17:30
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy turystyczną stolicę Florydy. Do Miami wybrała się nasza wysłanniczka – Agnieszka Szwajgier.
Audio
  • Aligatory prosto z Miami (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Wyspa wyłącznie dla milionerów (Zapraszamy do Trójki - ranek)
  • Co to jest Miami Style? (Do południa/Trójka)
  • Policjanci z Miami (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Z wizytą w indiańskiej wiosce (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Miami
MiamiFoto: Mia2you/Shutterstock.com

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast. Kolejnym miejscem, które odwiedził Program 3 Polskiego Radia, było Miami.

Relacji Agnieszki Szwajgier prosto z tego miasta było można wysłuchać w środę 26 czerwca porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" (godz. 6.40 i 7.40, 16.20 i 17.20) oraz w audycji "Do południa" (godz. 10.30). 

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęLos AngelesPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambuł, Budapeszt i Split.

Czytaj także

Sprawdzamy, co słychać w Budapeszcie

Ostatnia aktualizacja: 15.03.2019 17:00
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy stolicę Węgier. Do Budapesztu wybrała się nasza wysłanniczka – Paulina Kozion.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwiedzamy Madryt w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

Ostatnia aktualizacja: 29.04.2019 18:20
Marcin Pośpiech z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Hiszpanii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w poniedziałek 29 kwietnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Odwiedzamy Split w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni"

Ostatnia aktualizacja: 07.05.2019 17:20
Ernest Zozuń z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do jednego z większych miast w Chorwacji. Jego relacji można słuchać w Trójce we wtorek 7 maja.
rozwiń zwiń