X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka nadawała z Zamojskiego Festiwalu Filmowego "Spotkania z Historią"

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2019 14:16
W piątek (16.08) i sobotę (17.08) Trójka nadawała z miasta, które nie bez przyczyny nazywane jest perłą renesansu – Zamościa.
Audio
  • Rozmowa z dyrektorem Zamojskiego Festiwalu Filmowego (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Zamość – miasto jazzu (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
  • Gdzie wynaleziono szwedzki stół? (Zapraszamy do Trójki - popołudnie)
Zamość
ZamośćFoto: Shutterstock.com/Daniel Jedzura

Zamojski Festiwal Filmowy "Spotkania z Historią" to impreza poświęcona zagadnieniom historycznym. Jego najistotniejszą częścią jest konkurs filmu dokumentalnego i reportażu o tematyce historycznej, w którym przyznawane są statuetki: Zamość Perła Renesansu. Festiwalowi towarzyszą projekcje plenerowe na Rynku Wielkim w Zamościu oraz spotkania z wybitnymi twórcami filmowymi.

Na zamojskim rynku pojawiło się również terenowe studio Trójki. W piątek od godz. 16.05 nadaliśmy stamtąd popołudniową audycję "Zapraszamy do Trójki". Prowadzący ją Kuba Strzyczkowski opowiadał o trwającym festiwalu "Spotkania z Historią", ale nie tylko.

W piątkowy wieczór, o godz. 19.05, zaprosiliśmy na wyjazdową "Listę przebojów Trójki", a w sobotę od godz. 11.05 na "Markomanię". Obie audycje prowadzi Marek Niedźwiecki.

Zapraszamy do wysłuchania dołączonych nagrań.

(mat. prasowe/ml)