X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Najbardziej kultowy z kultowych. Wybraliśmy najlepszy film Stanisława Barei

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2019 19:00
Stanisław Bareja – twórca kultowych filmów, prawdziwy geniusz komizmu, którego dialogi powtarza trzecie już pokolenie – skończyłby dziś 90 lat. Z tej okazji zaproponowaliśmy Słuchaczom Trójki zabawę. Który film wskazali jako najbardziej kultowy z kultowych?
Audio
  • Najbardziej kultowy z kultowych. Ogłoszenie wyników plebiscytu! (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Wybieramy najlepszy film Stanisława Barei
Wybieramy najlepszy film Stanisława BareiFoto: PR

Plebiscytów na komedię wszech czasów było już kilka, ale to głosowanie było wyjątkowe. Mogli Państwo wybrać ulubione dzieło Stanisława Barei spośród jego filmów i seriali.

Trójkowy plebiscyt na najlepszy film Stanisława Barei bezapelacyjnie wygrał "Miś", uzyskując aż o 1/3 Państwa głosów więcej niż kolejne w rankingu dzieło reżysera, czyli "Alternatywy 4". Trzecim najwyżej cenionym przez słuchaczy Programu III obrazem kultowego twórcy jest film "Poszukiwany, poszukiwana".

Wśród 10 ocenianych przez Państwa dzieł Stanisława Barei znalazły się również "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz", "Brunet wieczorową porą", "Nie ma róży bez ognia", Zmiennicy", "Mąż swojej żony", "Małżeństwo z rozsądku", "Żona dla Australijczyka".

Stanisław Bareja – plebiscyt filmowy >>>

Wyniki głosowania podaliśmy 5 grudnia w popołudniowym wydaniu audycji "Zapraszamy do Trójki".

Zobacz więcej na temat: Trójka Stanisław Bareja