X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Radiowa Trójka z wizytą w Tel Awiwie!

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2019 16:48
– Tu można łatwo zapomnieć, że jest grudzień. Ciepły piasek, ciepła woda, obok mnie plaża – mówiła Monika Suszek w dzisiejszej porannej audycji "Zapraszamy do Trójki". Z mikrofonem wybraliśmy się do Tel Awiwu, a wszystko to w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni". 
Audio
  • "Białe Miasto" pracuje dużo i bawi się dobrze! (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • W warsztacie Jacoba, czyli jak brzmi starożytny Bliski Wschód (Zapraszamy do Trójki – ranek)
  • Tel Awiw – fabryka startupów (Do południa/Trójka)
  • Z wizytą w Betlejem i Domu Pokoju prowadzonym przez siostry elżbietanki z Polski. To tu uczą się najuboższe dzieci z Betlejem i okolic (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
  • Matkot, czyli sport, który popularnością w Izraelu ustępuje tylko piłce nożnej (Zapraszamy do Trójki – popołudnie)
Tel Awiw wieczorem
Tel Awiw wieczoremFoto: Shutterstock.com/SJ Travel Photo and Video

Jakie były jej pierwsze wrażenia? – Spacerujemy przez Tel Awiw, spotykamy jego mieszkańców, słyszymy, czym to miasto żyje. A ono już dawno wstało, tutaj życie toczy się bardzo szybko. Plaża to centrum, w którym można zarówno wypocząć, porozmawiać, jak i załatwić jakiś interes. To, co najbardziej charakterystyczne, to życie towarzyskie przy dźwiękach muzyki, która rozbrzmiewa wszędzie – na plażach, na placach, przy klubach możemy spotkać muzyków. W samym centrum Tel Awiwu możemy zobaczyć charakterystyczne jasne budynki i Plac Dizengoffa zbudowane w stylu Bauhaus – opisywała Monika Suszek.

Dlaczego pewna część Tel Awiwu nazywana jest Białym Miastem, widać gołym okiem. Ale skąd do Izraela przybył styl architektoniczny Bauhaus? O tym dowiecie się Państwo, słuchając naszych relacji Dlaczego pewna część Tel Awiwu nazywana jest Białym Miastem, widać gołym okiem. Ale skąd do Izraela przybył styl architektoniczny Bauhaus? O tym dowiecie się Państwo, słuchając dołączonych relacji  Foto: shutterstock.com/ChameleonsEye

Dziennikarze z ul. Myśliwieckiej kontynuują reporterskie podróże po świecie – w ramach cyklu "Trójka – jesteśmy połączeni". A wszystko po to, by przybliżyć słuchaczom historię i teraźniejszość – zarówno tych znanych (czasem tylko pozornie), jak i bardziej "egzotycznych" miast.

– Prawdziwy telawiwczyk ma przynajmniej jednego psa. Zwierzęta są tu pełnoprawnymi obywatelami – mówi Monika Suszek – Prawdziwy telawiwczyk ma przynajmniej jednego psa. Zwierzęta są tu pełnoprawnymi obywatelami – mówiła Monika Suszek  Foto: shutterstock.com/Jose HERNANDEZ Camera 51

Relacji naszej dziennikarki prosto z Tel Awiwu można było słuchać w porannym i w popołudniowym  wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Do południa".

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory: SeulTbilisiWenecjęTel Awiw i JerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilnoDelhiBudapeszt i Sri Lankę.

Czytaj także

Trójka z wizytą w Wilnie

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2019 10:45
Wioletta Myszkowska z Programu 3 Polskiego Radia wybrała się z reporterskim mikrofonem do stolicy Litwy. Jej relacji można było wysłuchać w Trójce w środę 14 sierpnia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miasto kontrastów, chaosu i magii. "Trójka – jesteśmy połączeni" w Delhi

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2019 18:05
Michał Żakowski wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Indii. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 18 września 2019 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Trójka – jesteśmy połączeni" w Budapeszcie!

Ostatnia aktualizacja: 22.10.2019 13:00
Mariusz Krzemiński z Programu 3 Polskiego Radia wybrał się z reporterskim mikrofonem do stolicy Węgier. Jego relacji można było słuchać w Trójce w środę 23 października.
rozwiń zwiń