"Salon polityczny Trójki" z transmisjami na Facebooku, Twitterze i kanale YouTube

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2020 12:00
Od początku lutego flagowa, poranna audycja polityczna Programu 3 Polskiego Radia transmitowana jest w mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube publicznego nadawcy. "Salonu politycznego Trójki" można słuchać, a od niedawna również oglądać codziennie od poniedziałku do piątku ok. godz. 8.13.
Beata Michniewicz
Beata MichniewiczFoto: PR

Trójka to kolejna antena Polskiego Radia, która wprowadza transmisje swoich audycji w najważniejszych mediach społecznościowych i na kanale YouTube. Kilka miesięcy temu cykliczne transmisje zostały wprowadzone w radiowej Jedynce.

– W dzisiejszych, tak dynamicznych czasach, Trójka musi podążać za słuchaczami, którzy są w sieci i dlatego my też musimy być tam obecni. To dopiero początek zmian w programie. Trwają prace nad nowym multimedialnym studiem i budową zespołu, który będzie obsługiwał nowe media. Trójka zachowując swój znakomity dorobek będzie wierna tradycji, ale musi przede wszystkim być radiem nowoczesnym – mówi Tomasz Kowalczewski, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia.

Transmisje "Salonu politycznego Trójki" w formie wideo odbywają się na Facebooku i Twitterze Trójki oraz kanale YouTube Polskiego Radia. – Przeprowadzone w drugiej połowie stycznia próbne transmisje pokazały, że "Salon polityczny Trójki" ma potencjał, aby zgromadzić liczne grono odbiorców – mówi Andrzej Turkowski, zastępca dyrektora Informacyjnej Agencji Radiowej, który zajmuje się w Polskim Radiu m.in. rozwojem mediów elektronicznych.

"Salon polityczny Trójki" emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku ok. godz. 8.13, a prowadzą go Beata Michniewicz i Paweł Lisicki.

Zobacz więcej na temat: Trójka