Trójka – jesteśmy połączeni na Sardynii

Ostatnia aktualizacja: 20.08.2020 07:40
Justyna Godz z Programu 3 Polskiego Radia gości z reporterskim mikrofonem na Sardynii. Jej relacji z tej włoskiej wyspy można słuchać w Trójce w czwartek, 20 sierpnia.
Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem na Sardynii
Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem na SardyniiFoto: Polskie Radio

Sprawdzamy, czy Sardyńczycy to rzeczywiście Włosi i czy na co dzień mówią po włosku. Staramy się także dowiedzieć, jaki jest sekret ich długowieczności i kim są sardyńscy strażnicy piasku. Opowiadamy o tym, jak wygląda najmniejsze królestwo świata i jaką historię Sardynii, kryją w sobie słynne murale w miasteczku Orgosolo. 

Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem w Sardynii Justyna Godz z Trójkowym mikrofonem na Sardynii  Foto: Polskie Radio

Relacji Justyny Godz z Sardynii można słuchać w czwartek (20 sierpnia) w porannym i w popołudniowym wydaniu "Zapraszamy do Trójki" oraz w audycji "Byle do 13"

***

Akcja "Trójka – jesteśmy połączeni" realizowana jest od 2016 roku przy współpracy z LOT-em. W jej ramach dziennikarze Programu 3 odwiedzili do tej pory m.in.: SeulTbilisiJerozolimęPulęPodgoricęOdessęKluż-NapokęKaliningrad, Nowy JorkBerlin, ChicagoTokio, Dubrownik, Los Angeles, Singapur, Niceę, Oslo, Pekin, Toronto, GenewęStambułSplit, Miami, PołagęWilnoDelhiBudapeszt, Sri LankęTel AwiwKretę i Wenecję.

Czytaj także

Radiowa Trójka z wizytą w Nowym Jorku!

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2020 18:30
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy z reporterskim mikrofonem miasto, które nigdy nie śpi. Relacje Pauliny Kozion-Bąk nadaliśmy w środę 2 stycznia 2020 roku. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radiowa Trójka z wizytą w Chanii!

Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 18:00
Tym razem w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni" odwiedziliśmy z reporterskim mikrofonem Kretę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Trójka – jesteśmy połączeni. Odwiedziliśmy Wenecję!

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2020 19:00
Wenecja to miasto, które widziało więcej pierścionków zaręczynowych niż niejeden sklep z biżuterią. Właśnie tam wybrały się nasze reporterki Agnieszka Szwajgier i Justyna Godz w lutym tego roku, w ramach akcji "Trójka – jesteśmy połączeni".
rozwiń zwiń