Wystartowała kampania reklamowa radiowej Trójki. Spoty emitowane są w telewizji i internecie

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2020 10:00
Pod hasłem "Zapraszamy do Trójki" wystartowała we wtorek 1 grudnia nowa kampania wizerunkowa Programu 3 Polskiego Radia. 
Kadr z nowego spotu reklamowego Zapraszamy do Trójki
Kadr z nowego spotu reklamowego "Zapraszamy do Trójki"Foto: mat. promocyjne

mikrofon trójka studio 1200x660.jpg
Nowe pasma i jeszcze więcej dobrej muzyki w radiowej Trójce

Spot "Zapraszamy do Trójki" przygotowało Studio Filmowe M5 Film. 15-sekundowe reklamy emitowane są w TVP, Polsacie i TVN oraz w wybranych kanałach tematycznych tych stacji. Równolegle wystartowała kampania internetowa. Obejmie ona YouTube, media regionalne, a także główne portale internetowe. Akcja potrwa do końca grudnia.

W październiku br. Program 3 Polskiego Radia zmienił ramówkę, na antenie pojawili się nowi prowadzący, prezentowany jest szerszy niż dotychczas wachlarz gatunków muzycznych. Spot ma na celu pokazanie nowego charakteru rozgłośni – stacji tworzonej przez profesjonalistów, dla których praca w radiu jest pasją. "Jak działa radio? Magia tkwi w środku, ale i w ludziach, którzy je tworzą każdego dnia, żebyśmy wspólnie przeżywali emocje" – to motyw przewodni kampanii, która jednocześnie sygnalizuje słuchaczom, że to nie koniec zmian w nowej, "odświeżonej" Trójce.

Spot "Zapraszamy do Trójki" /Polskie Radio

mat. prasowe/kr

Zobacz więcej na temat: Trójka kampania reklamowa

Czytaj także

Specjalna ramówka Polskiego Radia na 1 listopada – wspomnienia o tych, którzy odeszli oraz raporty z dróg

Ostatnia aktualizacja: 29.10.2020 11:00
Z okazji Święta Zmarłych wszystkie Anteny Polskiego Radia przygotowały specjalne ramówki. Nie zabraknie w nich audycji wspomnieniowych o znanych ludziach kultury, nauki i sportu, którzy odeszli w mijającym roku. 1 i 2 listopada będzie dominować specjalnie dobrana, spokojna i nastrojowa muzyka, a cyfrowe Polskie Radio Kierowców oraz Jedynka, Trójka i Polskie Radio 24 informować będą kierowców o sytuacji na drogach. Z kolei z myślą o tych, którzy zostaną w domach, Polskie Radio przygotowało transmisje Mszy Świętych. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nagrody Mediów Publicznych 2020. Piotr Beczała laureatem w kategorii Muzyka

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2020 08:20
Andrzej Nowak, Mirosław Bork i Piotr Beczała – to laureaci tegorocznych Nagród Mediów Publicznych w kategoriach Słowo, Obraz i Muzyka. 
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polarny w tropikach" – sobotnie nocne pasmo DJ-skie Mike'a Polarnego w radiowej Trójce

Ostatnia aktualizacja: 25.11.2020 10:53
Program 3 Polskiego Radia zaprasza w każdy weekend na nocne sety z muzyką klubową z całego świata wyselekcjonowaną i podaną przez Mike'a Polarnego – polskiego DJ-a i producenta znanego nawet w najbardziej egzotycznych zakątkach globu. – Będę posyłać słuchaczom Trójki dużo pozytywnej energii i słońca – mówi Mike, który podróżuje obecnie po Brazylii. Kolejne wydanie jego dwugodzinnej, autorskiej audycji już w najbliższą sobotę 28 listopada. Początek o godz. 22.00.
rozwiń zwiń