Koszulka Piłkarza Roku na licytacji akcji "Trójka pomaga" - za 8 tysięcy złotych!

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 10:41
Antena Programu 3 Polskiego Radia zamieniła się dziś (w niedzielę 20 grudnia) w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. Dalsza część licytacji przeniosła się do internetu. Całkowity dochód z licytacji wesprze Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 
.
.Foto: mat. promocyjne

czytaj więcej
trójka pomaga.jpg
"Trójka pomaga" na święta

Wśród niezwykłych przedmiotów podarowanych na licytację była m.in. przekazana przez Roberta Lewandowskiego - koszulka z wygranego meczu Polski z Bośnią i Hercegowiną, z autografem kapitana reprezentacji.

W czwartek Robert Lewandowski został wybrany Piłkarzem Roku na świecie w plebiscycie FIFA The Best. Jest pierwszym Polakiem, który otrzymał to wyróżnienie. W finałowej trójce okazał się lepszy od sław futbolu – Portugalczyka Cristiano Ronaldo i Argentyńczyka Lionela Messiego.

Posłuchaj
03:06 _PR3_AAC 2020_12_19-15-08-12.mp3 Koszulka Roberta Lewandowskiego i voucher od Anny Lewandowskiej na licytacji Trójki (Trójka)

 

czytaj więcej
PAP kadra Lewandowski 1200.jpg
Robert Lewandowski najlepszym piłkarzem świata. "Zasłużył jak nikt inny"

W plebiscycie FIFA głosują selekcjonerzy i kapitanowie drużyn narodowych, dziennikarze, a także internauci. Każdy z tych grup ma 25-procentowy udział w końcowym wyniku. Nagroda jest przyznawana od 1991 roku.

Robert Lewandowski podczas meczu grupy A1 Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną we Wrocławiu Robert Lewandowski podczas meczu grupy A1 Ligi Narodów z Bośnią i Hercegowiną we Wrocławiu, fot. PAP/Maciej Kulczyński

***

Aukcja na antenie Trójki ruszyła od godz. 12.00 i trwała na antenie do 18.00 w niedzielę 20 grudnia,a na stronie trojkapomaga.pl - potrwa do wtorkowego wieczora (22 grudnia).

Wśród przedmiotów podarowanych na licytację przez znane osobistości i przyjaciół Trójki znalazły się m.in. wieczne pióro i złota broszka od Pary Prezydenckiej, klubowa koszulka Marcina Gortata, obrazy Bogny Jarzemskiej-Misztalskiej i Dariusza Milińskiego oraz sukienka Igi Świątek.

Z pełną listą i opisem darów przeznaczonych na licytację zapoznać się można na stronie trojkapomaga.pl. Aukcję wspierają również inne anteny Polskiego Radia: Jedynka, Czwórka, Polskie Radio 24 oraz portal polskieradio.pl

– Polskie Radio zawsze stara się być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Właśnie w taki sposób rozumiemy naszą misyjną działalność, dlatego często i chętnie włączamy się w akcje charytatywne – takie, jak specjalna, przedświąteczna licytacja w Trójce na rzecz wdów i sierot po poległych policjantach. Mam nadzieję, że środki zebrane w jej trakcie sprawią, że najbliższe święta Bożego Narodzenia będą dla tych rodzin choć trochę lepsze, a Nowy Rok przyniesie im więcej spokoju i nadziei – mówi Agnieszka Kamińska, Prezes Zarządu Polskiego Radia.

Aukcję poprowadzą dziennikarze Trójki: Witold Lazar i Piotr Łodej

Słuchacze, którzy zechcą bezpośrednio przekazać pieniądze na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, mogą to zrobić, wpłacając dobrowolne sumy na konto bankowe: PKO BP VI O/Warszawa nr 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167.

Mat. promocyjne/kh


Czytaj także

Robert Lewandowski w Warszawie otworzy akademię piłkarską. "Lewy" w Polskim Radiu: nie chcę, by młodzi popełniali moje błędy

Ostatnia aktualizacja: 09.12.2018 23:20
- Chcę wykorzystać wiedzę, kontakty, lata spędzone na boisku, godziny rozmów z topowymi trenerami, których spotkałem na swojej drodze i stworzyć w Warszawie Akademię Roberta Lewandowskiego – mówi w rozmowie z Polskim Radiem Robert Lewandowski. 
rozwiń zwiń