Premier Mateusz Morawiecki wsparł akcję charytatywną "Trójka pomaga"

Ostatnia aktualizacja: 18.12.2020 14:05
W niedzielę 20 grudnia antena Programu 3 Polskiego Radia zamieni się w wielki, świąteczny dom aukcyjny. W trakcie specjalnej, organizowanej co roku, licytacji charytatywnej "Trójka pomaga", słuchacze będą mogli zdobyć wiele cennych i atrakcyjnych przedmiotów i usług. W akcję włączył się m.in. premier Mateusz Morawiecki, który przekazał na licytację filiżankę i spodek z eleganckiej porcelany Ćmielów.
Filiżanka ze spodkiem z porcelany od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego - Trójka pomaga 2020
Filiżanka ze spodkiem z porcelany od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego - Trójka pomaga 2020Foto: mat. promocyjne

czytaj więcej
trójka pomaga.jpg
"Trójka pomaga" na święta

Aukcja na antenie Trójki potrwa od godz. 12.00 do 18.00 w niedzielę 20 grudnia, a na stronie trojkapomaga.pl do wtorku 22 grudnia do godz. 20.00. Całkowity dochód z licytacji wesprze Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wśród niezwykłych przedmiotów podarowanych na licytację przez znane osobistości i przyjaciół Trójki są także m.in. koszulka Roberta Lewandowskiego z wygranego meczu Polska - Bośnia i Hercegowina z autografem kapitana reprezentacji, klubowa koszulka Marcina Gortata czy obrazy Bogny Jarzemskiej-Misztalskiej i Dariusza Milińskiego.

Z pełną listą i opisem darów przeznaczonych na licytację zapoznać się można na stronie trojkapomaga.pl. Aukcję wspierają również inne anteny Polskiego Radia: Jedynka, Czwórka, Polskie Radio 24 oraz portal polskieradio.pl


czytaj więcej
Koszulka Roberta Lewandowskiego_Trójka pomaga_licytacja.jpg
Robert Lewandowski dołącza do akcji "Trójka pomaga"

- Polskie Radio zawsze stara się być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Właśnie w taki sposób rozumiemy naszą misyjną działalność, dlatego często i chętnie włączamy się w akcje charytatywne – takie, jak specjalna, przedświąteczna licytacja w Trójce na rzecz wdów i sierot po poległych policjantach. Mam nadzieję, że środki zebrane w jej trakcie sprawią, że najbliższe święta Bożego Narodzenia będą dla tych rodzin choć trochę lepsze, a Nowy Rok przyniesie im więcej spokoju i nadziei – mówi Agnieszka Kamińska, Prezes Zarządu Polskiego Radia.

Aukcję poprowadzą dziennikarze Trójki: Witold Lazar i Piotr Łodej.

Słuchacze, którzy zechcą bezpośrednio przekazać pieniądze na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, mogą to zrobić, wpłacając dobrowolne sumy na konto bankowe: PKO BP VI O/Warszawa nr 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167.

Mat. promocyjne/kh


Czytaj także

Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska o akcji "Trójka pomaga"

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2020 18:20
Wieczne pióro prezydenta Andrzeja Dudy, złota broszka pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy, koszulka i czapka z autografem Igi Świątek, lot szkoleniowy policyjnym śmigłowcem - te i inne dary przekazane przez przyjaciół Trójki będzie można zlicytować w najbliższą niedzielę (20 grudnia) na antenie Programu 3 Polskiego Radia. "Polskie Radio zawsze jest blisko tych, którzy potrzebują pomocy" - podkreśla Prezes Polskiego Radia Agnieszka Kamińska 
rozwiń zwiń