Akcja charytatywna "Trójka pomaga". Zakończyła się internetowa licytacja

Ostatnia aktualizacja: 22.12.2020 21:40
Licytacja na stronie trojkapomaga.pl trwała do godziny 22.00. W pierwszym dniu akcji, podczas specjalnej audycji na antenie Trójki, dzięki hojności słuchaczy zebrano ponad 46 tysięcy złotych. Dochód z licytacji trafi do podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 
Trójka pomaga dary
Trójka pomaga daryFoto: PR mat. promocyjne

Hojni słuchacze Trójki

Dzięki hojności naszych słuchaczy w ciągu 6 godzin niedzielnej audycji wylicytowano ponad 46 tysięcy złotych! Na tę kwotę składają się, przede wszystkim, pieniądze od prywatnych darczyńców. W minionych latach licytowały także firmy.

Dalsza część licytacji przeniosła się do Internetu, na stronę trojkapomaga.pl

Cel akcji "Trójka pomaga"

Dochód z licytacji wesprze rodziny poległych policjantów. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na los podopiecznych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Zainteresowanie naszych słuchaczy jest dowodem na to, że osiągamy ten cel.Aukcję wspierały również inne anteny Polskiego Radia: Jedynka, Czwórka, Polskie Radio 24 oraz portal polskieradio.pl


Posłuchaj
96:07 2020_12_20 16_08_49_PR3_Audycja_specjalna.mp3 "Trójka pomaga". Tak licytowali słuchacze (Audycja specjalna/Trójka)

 

– Polskie Radio zawsze stara się być blisko tych, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Właśnie w taki sposób rozumiemy naszą misyjną działalność, dlatego często i chętnie włączamy się w akcje charytatywne – takie, jak specjalna, przedświąteczna licytacja w Trójce na rzecz wdów i sierot po poległych policjantach. Mam nadzieję, że środki zebrane w jej trakcie sprawią, że najbliższe święta Bożego Narodzenia będą dla tych rodzin choć trochę lepsze, a Nowy Rok przyniesie im więcej spokoju i nadziei – mówi Agnieszka Kamińska, Prezes Zarządu Polskiego Radia.

Chcesz jeszcze pomóc? 

Słuchacze, którzy zechcą bezpośrednio przekazać pieniądze na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, mogą to zrobić, wpłacając dobrowolne sumy na konto bankowe: PKO BP VI O/Warszawa nr 74 1020 1068 0000 1802 0059 9167.

Całkowity dochód z charytatywnej akcji "Trójka pomaga" wesprze Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. 

mat. prom.