X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Biuro myśli znalezionych" – nowa audycja Marcina Zaborskiego

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2010 23:00
Bohaterami audycji będą wybitni twórcy, artyści, naukowcy i byli politycy, którzy będą dzielić się osobistymi refleksjami na temat zjawisk społecznych, idei, cech narodowych, filozofii i sporów światopoglądowych.
Audio

W Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej rozmówcom towarzyszyć będzie zaproszona młodzież akademicka. Audycji będzie można słuchać w każdą ostatnią niedzielę miesiąca.

31 października o godzinie 12.05 odbył się premierowa audycja, której gościem był dziennikarz i filozof Krzysztof Kozłowski – były senator, minister spraw wewnętrznych i szef Urzędu Ochrony Państwa.

Marcin Zaborski – dziennikarz Programu 3 Polskiego Radia od 2000 roku. Pracuje także jako wykładowca akademicki w Instytucie Politologii UKSW. W pracach badawczych zajmuje się komunikowaniem społecznym i politycznym oraz kulturą pamięci. Jest stypendystą Centrum Badań Historycznych Polskiej Akademii Nauk w Berlinie oraz Niemieckiego Instytutu Historycznego w Warszawie. Jest członkiem kolegium redakcyjnego czasopisma naukowego „Athenaeum. Polskie Studia Politologiczne”, Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych oraz International Political Science Association. Laureat konkursu organizowanego przez Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Nauk Politycznych na najlepszą pracę doktorską w Polsce z zakresu nauk politycznych.

 

W boksie "Posłuchaj" można usłyszeć zaproszenie samego prowadzącego, wystarczy kliknąć "Marcin Zaborski zaprasza".

Czytaj także

Krzysztof Kozłowski: nie należy się dziwić, że świat nas nie słucha

Ostatnia aktualizacja: 26.03.2013 14:15
– Filozofia uczy pokory w stosunku do rzeczywistości. Dla mnie była sposobem życia w okresie stalinizmu – mówił Krzysztof Kozłowski w "Biurze Myśli Znalezionych”, 31 października 2010 roku.
rozwiń zwiń