X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka na Festiwalu im. Josepha Conrada

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2010 08:15
Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Josepha Conrada trwa w tym roku od 2 do 7 listopada. Zapraszamy do słuchania relacji z tego wydarzenia na antenie Trójki.
Audio
  • Rozmowa z Robertem Piaskowskim
  • 3.11. - Bohaterką dnia jest Marjane Satrapi, rysowniczka i reżyserka filmu „Persepolis”.
  • 4.11 - Dziś zapraszamy na spotkania z: Rabihem Alamediinem i Svenem Lindqvistem
  • 5.11 – Już dziś o godz. 18.00 w Muzeum Narodowym spotkanie z Hertą Müller, pisarką nagrodzoną Nagrodą Nobla
  • 6.11 – dzień poświęcony twórczości Ingeborg Bachmann i Paula Celana

Międzynarodowy Festiwal Literatury im. Josepha Conrada to zakrojony na szeroką skalę projekt Gminy Miejskiej Kraków, Fundacji „Tygodnika Powszechnego”, Krakowskiego Biura Festiwalowego oraz szeregu instytucji i podmiotów wspierających. Od pierwszej edycji Festiwal łączy się z Targami Książki w Krakowie.

- To nie jest impreza o zasięgu lokalnym, jej ambicje sięgają dużo dalej, w tym roku mamy 30 pisarzy zagranicznych i blisko stu z Polski – tłumaczył Robert Piaskowski z Krakowskiego Biura Festiwalowego.

Wszyscy ci, którzy w tych dniach pojawią się w Krakowie, mogą spotkać się ze swoimi ulubionymi pisarzami, krytykami i artystami, zarówno tymi z Polski, jak i zagranicy. Pojawią się m.in.: Herta Müller, Marjane Satrapi, Rabih Alameddine, Claude Lanzmann, Jurij Andruchowycz, Sven Lindqvist, Jean Hatzfeld, László Krasznahorkai, Krzysztof Varga, Andrzej Stasiuk, Ewa Kuryluk, Piotr Paziński, Piotr Sommer, Przemysław Czapliński, Maciej Zaremba, Marcin Koszałka, Inga Iwasiów, Krystian Lupa, Jerzy Pilch, Piotr Paziński, Tadeusz Słobodzianek i Mirosław Bałk.

Chociaż to festiwal literatury, wokół której będzie toczyć się większość debat i spotkań, nie zabraknie koncertów, spektakli, projekcji filmowych i wystaw.

Szczegółowy program wydarzeń na stronie Festiwalu Conrada. Zapraszamy!

Festiwal na antenie Trójki:

2 listopada (wtorek) – Zapraszamy do Trójki godz. 18.35
3-7 listopada (środa-niedziela) - serwisy specjalne godz. 13.00
7 listopada (niedziela) - Magazyn Bardzo Kulturalny godz. 14.00 - 15.00

Czytaj także

Święto literatury

Ostatnia aktualizacja: 02.11.2009 09:29
Gmina Miejska Kraków, Fundacja "Tygodnika Powszechnego" i Krakowskie Biuro Festiwalowe rozpoczynają dziś I edycję Międzynarodowego Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada. Festiwal potrwa od 2 do 7 listopada 2009 roku.
rozwiń zwiń

Czytaj także

O Josephie Conradzie znowu będzie głośno w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2010 15:00
Znamy już pełny program 2. Międzynarodowego Festiwalu Literatury im. Josepha Conrada, który odbędzie się w Krakowie w dniach 2-7 listopada.
rozwiń zwiń