"Nie odwracamy kota ogonem". Nowa kampania Trójki

Ostatnia aktualizacja: 27.08.2021 16:35
Agencja Promocji Polskiego Radia we współpracy z Programem 3 Polskiego Radia przygotowała spot promocyjny pt. "Nie odwracamy kota ogonem". Kampania, realizowana w telewizji oraz w internecie, potrwa do 5 września.

Oprócz spotu emitowanego w telewizji i dużych portalach internetowych zaplanowano kampanię banerową z bezpośrednim linkiem do playera Polskiego Radia, zachęcającą do słuchania radiowej Trójki.

Agencja Promocji Polskiego Radia obecnie realizuje również kampanię w internecie dotyczącą "Muzycznego weekendu w Trójce". Słuchacze w dniach 3-6 września otrzymają dużą dawkę dobrej muzyki i bezpośrednich relacji z 58. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Program 3 Polskiego Radia, jako patron medialny festiwalu, będzie na miejscu – wesprze na swojej antenie zarówno debiutantów, jak i doświadczonych, uznanych artystów polskiej sceny muzycznej.

Równolegle Trójka będzie relacjonowała słuchaczom pierwszą edycję innego wyjątkowego muzycznego wydarzenia  Carbon Silesia Festival, który odbędzie się w dniach 3-4 września w Zabrzu. Więcej informacji na temat "Muzycznego weekendu w Trójce" na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Trójki.

Zobacz więcej na temat: Trójka promocja