X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zbigniew Hołdys i Kosmos

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2011 18:05
Gitarzysta, autor tekstów, wokalista i kompozytor Zbigniew Hołdys po 20 latach przerwy ruszył w trasę koncertową z nowym ośmioosobowym zespołem Kosmos.
Audio

Zbigniew Hołdys – legendarny twórca zespołu Perfect, tej wiosny po raz pierwszy od 20 lat ruszył w trasę koncertową. 

Tym razem towarzyszyć mu będą muzycy z formacji Kosmos. Nowy zespół Hołdysa liczy osiem osób. Wśród nich są słynni instrumentaliści: basista Bogdan Wawrzynowicz (Maanam) oraz perkusista Grzegorz Grzyb, występujący między innymi z Edytą Górniak i grupą Szwagierkolaska. Kosmos tworzą też dwaj utalentowani nastolatkowie: gitarzysta Mateusz Owczarek i beatboxer Sajmon. Na scenie pojawiają się także gitarowy metalowiec Artur Kempa oraz syn Zbigniewa Hołdysa Tytus. 

Wokalistą wykonującym zarówno stare utwory Perfectu, jak i część nowych piosenek jest Kuba "KuKo" Koźba, na co dzień związany z zespołem Power of Trinity.