X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Mamy Aleję Radiowej Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 16:26
Urokliwa aleja w warszawskim Parku Agrykola od czwartku 12 maja 2011 nosi nazwę Alei Radiowej Trójki.
Audio

Rada Miasta st. Warszawy pozytywnie rozpatrzyła wniosek Programu 3 o nadanie takiej nazwy alejce w Parku Agrykola, prowadzącej wzdłuż Kanału Piaseczyńskiego od ulicy Myśliwieckiej w stronę Zamku Ujazdowskiego w Warszawie. Decyzja została podjęta jednogłośnie.

Pomysł nadania nazwy związanej z Trójką powstał wśród słuchaczy rozgłośni jako wyraz uznania dla kulturotwórczej roli Programu 3, który od niemal pół wieku kształtuje gusta i wychowuje kolejne pokolenia polskiej inteligencji.

Wniosek do Rady Miasta st. Warszawy skierowała dyrektor Trójki Magda Jethon. - Cieszymy się ogromnie, że marzenie naszych Słuchaczy, a także Zespołu wreszcie się spełniło – mówi szefowa Trójki. - Nasza stacja mocno identyfikuje się z miejscem, w którym działa od tak wielu lat. W związku z tą radosną nowiną przygotowujemy już dla naszych słuchaczy niespodziankę. Obiecujemy spektakularne i bardzo "trójkowe" wydarzenie odpowiadające charakterem Programowi 3.

Trójka ma już skwer swojego imienia w Szklarskiej Porębie – zimowej stolicy Programu 3.Czytaj także

"Ta alejka się radiowej Trójce po prostu należała"

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2011 05:30
Biegnąca wzdłuż Kanału Piaseczyńskiego alejka spacerowa w parku Agrykola będzie nosiła nazwę "Aleja Radiowej Trójki".
rozwiń zwiń