X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Zobacz film z otwarcia Alei Radiowej Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 04.06.2011 18:30
Po uroczystym przecięciu wstęgi w Alei Radiowej Trójki przez prezydenta Bronisława Komorowskiego, do niedawna naszego sąsiada, i Annę Nehrebecką odbył się koncert zespołu Myslovitz.
Audio


Film "Otwarcie Alei Radiowej Trójki" znajduje się w boksie "Wideo" po prawej stronie.

- To nasi słuchacze wybrali tę aleję - z dumą powiedziała dyrektor Trójki Magda Jethon tuż po otwarciu, w którym oprócz prezydenta Komorowskiego udział wzięła jego małżonka oraz przedstawiciele Rady Miasta Stołecznego Warszawy.

Redaktor Piotr Stelmach, w trakcie tego niezwykłego wydarzenia powiedział to, czego wszyscy miłośnicy Trójki są pewni od dawna: - My wiemy, że prawdziwej Trójki nie poznano po tym, jak zaczynała i nie pozna się tez po tym, jak skończy. Prawdziwa Trójka nie skończy się nigdy. Bo prawdziwą Trójkę poznaje się w trudzie i znoju przez całe życie! I dlatego z całą stanowczością, z tego miejsca i przed wami obywatelki i obywatele, mogę dziś głośno powiedzieć te słowa: Program 3, programem narodu!

– Obywatele i obywatelki Warszawy mają Aleję Radiowej Trójki.  Jesteśmy niezwykle wzruszeni – powiedział w imieniu dziennikarzy z Myśliwieckiej 3/5/7 Michał Olszański.

Jak przypomina varsavianista Sebastian Łabęda aleja, która od dziś nosi imię Trójki, jest niezwykle ważnym miejscem w stolicy – tu zaczęła się historia Warszawy. Jak to możliwe? Dowiecie się Państwo słuchając dźwięku w boksie "Posłuchaj".

Autorem zdjęć jest Wojciech Dorosz

 

Tych z Państwa, którzy nie mieli okazji spacerować Aleją Trójki, zapraszamy na przechadzkę. Oprowadza Michał Nogaś.

 


 

(ag)