Bryan Adams w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 07:00
Bryan Adams zagrał w Rybniku na koncercie organizowanym przez Trójkę i Portal polskieradio.pl. To trzeci na europejskiej trasie i jedyny w Polsce występ artysty.
Audio

Przez cały dzień, aż do północy reporterzy Trójki relacjonowali będą występ Bryana Adamsa, a także dzielili się wrażeniami już po tym ważnym wydarzeniu.  

Jak donosił Łukasz Karusta między barierkami a sceną pozostawiono tylko metrowy odstęp, idol był więc dosłownie na wyciągnięcie ręki. Furorę wśród fanów zrobiła grupa fanek, które przybyły w specjalnie na tą okazję przygotowanych koszulkach. - Z przodu Bryan, z tyłu napis Here I am, z boku Rybnik - opisywały Basia, Wiola i Monika.

Fani opowiadają o prezentach, jakie przygotowali dla artysty

Przed kanadyjskim piosenkarzem na Stadionie Miejskim w Rybniku zaśpiewala Kasia Kowalska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka i aktorka. Artystka sama wyszła z inicjatywą supportowania Bryana Adamsa, a jej występ potrwał ponad godzinę.

Wrażenia fanów po koncercie

Wszyscy fani kanadyjskiego piosenkarza, którzy nie mogli uczestniczyć w koncercie, mieli okazję poczuć klimat wydarzenia dzięki radiowej Trójce.

 

W sobotniej audycji "Myśliwiecka 3/5/7" wysłuchaliśmy specjalnego wywiadu, jaki z Bryanem Adamsem przeprowadził Piotr Stelmach.

Natomiast w poniedziałek, 13 czerwca, w godzinach 9.00-12.00, z rybnickiego rynku nadawane było specjalne wydanie audycji "Tu Baron". Piotr Baron rozmawiał z organizatorami koncertu, prezydentem miasta oraz mieszkańcami Rybnika.

Koncert Bryana Adamsa współorganizowany jest przez Trójkę i portal Polskieradio.pl. Jest to trzeci na europejskiej trasie i jedyny w Polsce występ artysty. Będzie to największa tego typu impreza w historii miasta Rybnika.

Zapraszamy także na serwisie specjalnym "Bryan Adams w Polsce".

Czytaj także

"Tu Baron" prosto z Rybnika!

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 07:20
Dziś audycja "Tu Baron" będzie nadawana prosto z rybnickiego rynku i to nie tylko z okazji koncertu Bryana Adamsa w tym mieście.
rozwiń zwiń