Voo Voo, Lech Janerka i T. Love na "Męskim Graniu"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2011 06:00
W sobotę Trójka i "Męskie Granie" przenoszą się do krakowskich Ogrodów Muzeum Archeologicznego. Zapraszamy na audycję "Myśliwiecka 3/5/7".
Lech Janerka
Lech JanerkaFoto: fot. materiały prasowe

Fanów "Męskiego Grania", którzy jednak nie będą mogli pojawić się w Krakowie, zapraszamy do słuchania Trójki. Relacji z koncertu będzie można posłuchać w sobotniej "Myśliwieckiej 3/5/7" o godzinie 16.00.

W Ogrodach Muzeum Archeologicznego zagrają: Voo Voo, Lech Janerka, T. Love, Fisz Emade Tworzywo, Leszek Możdżer, Hubert "Spięty" Dobaczewski – lider Lao Che, Kroke i Marek Bałata, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach oraz DJ Eprom i Emade.

Kolejne miasta na mapie koncertowej "Męskiego Grania", do których w najbliższe soboty wybierze się Trójka, to Lublin (6 sierpnia, Błonia pod Zamkiem Lubelskim), Gdańsk (13 sierpnia, Stocznia Gdańska), Wrocław (20 sierpnia, Browar Mieszczański) i Poznań (27 sierpnia, Stara Gazownia).

Przypominamy, że bilety na koncerty można wygrać co poniedziałek na antenie Trójki w drugiej godzinie audycji "W tonacji Trójki". Piotr Stelmach zaprasza od 14.00 do 16.00.

Więcej informacji o "Męskim Graniu", wywiady z artystami, program i idea na stronie: meskiegranie.pl

Czytaj także

Męskie Granie II - Kobiety nam wybaczą

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2011 06:00
Jest to oficjalny singiel promujący letnią trasę Męskie Granie II.
rozwiń zwiń