Wylicytuj gitarę Wagla i pomóż dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 00:00
Wśród podarowanych nam przez znane osoby przedmiotów, które będziemy licytować w trakcie akcji "Idą Święta", znalazła się między innymi gitara Wojciecha Waglewskiego z podpisami innych uczestników koncertów Męskie Granie 2011.
Gitara podarowana przez Wojciecha Waglewskiego
Gitara podarowana przez Wojciecha WaglewskiegoFoto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Na tym wyjątkowym instrumencie znajdziemy autografy m.in. Muńka Staszczyka, Lecha Janerki, Leszka Możdżera, Spiętego z Lao Che, Wojtka Mazolewskiego, Mariusza "Wilka" Wilczyńskiego. Prawdziwy rarytas - drugiej tak "podpisanej" gitary nie ma na świecie!

Co jeszcze będzie można wylicytować w trakcie najbliższej aukcji, którą w piątek 25 listopada o godz. 16.00 poprowadzi w Trójce Kuba Strzyczkowski? Możecie sprawdzić na naszej stronie idąświęta.pl.

Dzięki akcji "Idą Święta" od kilku lat wspieramy rodzinne domy dziecka z całej Polski. Pomagamy dzieciakom z tych domów wyrównać szanse edukacyjne. Dzięki Waszej hojności przez cały rok podopieczni Fundacji Świętego Mikołaja biorą udział w zajęciach językowych, wyrównawczych, sportowych i artystycznych. Poznają najciekawsze miejsca w Polsce, spełniają swoje marzenia. Wiemy, że dodatkowa edukacja pomoże im w lepszym starcie w dorosłość.

Wszystkie zebrane w czasie akcji pieniądze trafiają na konto Funduszu Edukacyjnego.

Czytaj także

W Trójce zakończyła się ostatnia aukcja. Rekordy pobite!

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2010 18:00
Zakończyła się czwarta, ostatnia w tym roku, licytacja naszej charytatywnej akcji Idą Święta. Udało się nam zebrać prawie 220 tysięcy złotych!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cel akcji "Idą Święta"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2011 11:11
Niezmiennie wierzymy, że dodatkowa edukacja pomoże dzieciom w lepszym starcie w dorosłość i przybliży realizację ich marzeń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza aukcja zakończona!

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 05:00
Nieodłącznym elementem akcji "Idą Święta" są aukcje niezwykłych przedmiotów, podarowanych przez znane osoby. Dziś Słuchacze Trojki licytowali m.in. gitarę Wojciecha Waglewskiego z autografami jego oraz innych uczestników Męskiego Grania 2011 (Muńka, Lech Janerki, Lao Che).
rozwiń zwiń