"Idą Święta": zdobądź mistrzowską koszulkę Mai Włoszczowskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 21:00
W trakcie zbliżającej się pierwszej licytacji w ramach akcji "Idą Święta" będzie można wylicytować profesjonalną koszulkę rowerowa z autografem jednej z najlepszych polskich sportsmenek.
Koszulka od Mai Włoszczowskiej
Koszulka od Mai WłoszczowskiejFoto: Fot. Marzena Leśkiewicz

Koszulka może zainspirować do wielkich wyczynów – tylko w tym roku Maja Włoszczowska zdobyła wicemistrzostwo świata i wicemistrzostwo Europy w kolarstwie górskim, a w kolekcji ma już także mistrzostwo świata i wicemistrzostwo olimpijskie. 

Wszystkich fanów Mai zapraszamy do słuchania piątkowej audycji "Zapraszamy do Trójki" (o godzinie 16.00), w trakcie której pod młotek pójdzie koszulka sportsmenki.

Co jeszcze będzie można wylicytować w trakcie najbliższej aukcji, którą poprowadzi w Trójce Kuba Strzyczkowski? Możecie sprawdzić na naszej stronie idąświęta.pl.

Dzięki akcji "Idą Święta" od kilku lat wspieramy rodzinne domy dziecka z całej Polski. Pomagamy dzieciakom z tych domów wyrównać szanse edukacyjne. Dzięki Waszej hojności przez cały rok podopieczni Fundacji Świętego Mikołaja biorą udział w zajęciach językowych, wyrównawczych, sportowych i artystycznych. Poznają najciekawsze miejsca w Polsce, spełniają swoje marzenia. Wiemy, że dodatkowa edukacja pomoże im w lepszym starcie w dorosłość.

Wszystkie zebrane w czasie akcji pieniądze trafiają na konto Funduszu Edukacyjnego.

Czytaj także

Cel akcji "Idą Święta"

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2011 11:11
Niezmiennie wierzymy, że dodatkowa edukacja pomoże dzieciom w lepszym starcie w dorosłość i przybliży realizację ich marzeń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pierwsza aukcja zakończona!

Ostatnia aktualizacja: 22.11.2011 05:00
Nieodłącznym elementem akcji "Idą Święta" są aukcje niezwykłych przedmiotów, podarowanych przez znane osoby. Dziś Słuchacze Trojki licytowali m.in. gitarę Wojciecha Waglewskiego z autografami jego oraz innych uczestników Męskiego Grania 2011 (Muńka, Lech Janerki, Lao Che).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wylicytuj gitarę Wagla i pomóż dzieciom

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2011 00:00
Wśród podarowanych nam przez znane osoby przedmiotów, które będziemy licytować w trakcie akcji "Idą Święta", znalazła się między innymi gitara Wojciecha Waglewskiego z podpisami innych uczestników koncertów Męskie Granie 2011.
rozwiń zwiń