Jeśli Sylwester to tylko z Trójką!

Ostatnia aktualizacja: 30.12.2011 21:00
Ostatniego dnia roku zapraszamy do szalonej zabawy, w trakcie której każdy odnajdzie rytmy dla siebie. Ale i pierwszego dnia 2012, dla Trójki jubileuszowego roku, nie pozwolimy Słuchaczom wyspać się po przetańczonej z nami nocy.
Audio
Jeśli Sylwester to tylko z Trójką
Foto: Fot. nigelhowe/Flickr

Pierwsze przymiarki poczynimy już o godz. 16. Zabawę do muzyki z lat 60. i 70. poprowadzi Jerzy Sosnowski w swym "Trójkowym wehikule czasu". Sprawdzimy co tańczyło się, gdy grał ADAPTER Bambino lub magnetofon szpulowy, na przykład supernowoczesny czterościeżkowy ZK-140…

O godz. 17 "Sylwestrową Myśliwiecką 3/5/7" rozpocznie Piotr Stelmach, a w niej muzyka do poruszania biodrami i bioderkami. A dwie godziny później nie tylko rockowa, ale na pewno taneczna "Lista Osobista" Piotra Metza.

A o godz. 22 impreza ruszy na całego! Pierwszą część "Sylwestra w Trójce" poprowadzi Agnieszka Szydłowska, która zabierze nas w rejs Sylwestrowym Statkiem Miłości odpływającym o godz. 22. Co ciekawe odbije od brzegu w roku 1962, a dopłynie do portu na wielką sylwestrową potańcówkę dokładnie w 2012, czyli roku 50. urodzin Programu Trzeciego!

Tuż po godz. 2 stery przejmie Michał Margan Margański i zabierze nas na "Zmiksowany Sylwester w Trójce". Będzie to czterogodzinny set didżejski, w trakcie którego będzie miksował taneczną muzykę elektroniczną.

Po tej szalonej nocy nie damy naszym Słuchaczom jednak zbyt długo pospać. Na dobry początek jubileuszowego dla Trójki 2012 roku, cała ekipa Programu 3 zaprasza do wysłuchania kolejnego Topu Wszech Czasów już o godz. 9! To będzie rekordowy Top, gdyż potrwa aż 11 godzin! Poprowadzą go po kolei: Marek Niedźwiecki, Piotr Baron, Piotr Metz i Piotr Stelmach.

Nowy Rok zakończymy po męsku - w studiu im. Agnieszki Osieckiej pojawią się: Kumka Olik, Voo Voo, Lech Janerka i Pink Freud, czyli godna reprezentacja projektu Męskie Granie! Koncertu będzie można słuchać na naszej antenie już od godz. 20.