Trwa cykl "Trójka z dżemem - palce lizać!"

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2012 00:00
Do 1 kwietnia zostaną wyemitowane 84 odcinki opisujące, głosami twórców Trójki i osób z nią związanych, historię Programu 3 od momentu powstania do dziś. Nie zabraknie anegdot, śmiesznych historii i wielu wspomnień.
Audio
Jan Kobuszewski
Jan KobuszewskiFoto: PAP/JACEK TURCZYK

Od kilku tygodni możemy słuchać na antenie Trójki cyklu autorstwa Marcina Gutowskiego "Trójka z dżemem – palce lizać!". Audycji można słuchać codziennie, od poniedziałku do soboty o godz. 7.40 i 16.35 oraz w niedziele o godz. 8.50 i 18.20.

 

Dźwięki wspomnieniowe, po emisji na antenie Trójki, gromadzimy na stronie internetowej i są dostępne dla słuchaczy w archiwum tej audycji. W pierwszym dowiedzieliśmy się, jak powstała Trójka i jakim kluczem dobierano pierwszych pracowników tej stacji. W kolejnych odcinkach o tym, jak Trójka stała się dowodem na to, że nawet najgorszej władzy może przez przypadek wyjść coś dobrego.

W jinglu zapowiadającym audycję występuje Jan Kobuszewski – dziadek Jacek ze słynnej rodziny Poszepszyńskich – humorystycznego słuchowiska napisanego przez Macieja Zembatego i Jacka Janczarskiego, przez wiele lat emitowanego na antenie Programu 3.

 

Cykl stanowi część bogatych obchodów 50-lecia Trójki, o których więcej piszemy TU>>

Zobacz więcej na temat: 50 lat Trójki Jan Kobuszewski

Czytaj także

Świętujemy 50-lecie Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 05.01.2012 14:01
Obchody okrągłego jubileuszu rozpoczęliśmy w styczniu i potrwają aż do samych urodzin - 1 kwietnia 2012. W ich ramach na antenie radiowej Trójki pojawią się nowe propozycje programowe, audycje specjalne oraz koncerty!
rozwiń zwiń