X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Sie kręci", czyli Jurek Owsiak wraca do Trójki!

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2012 08:35
Jerzy Owsiak wraca do trójkowej redakcji - od 18 stycznia będzie prowadził na naszej antenie własną audycję! W swoim autorskim muzycznym programie "Sie kręci" będzie prezentował m.in. młode zespoły grające muzykę w klimacie "Przystanku Woodstock”.
Audio
Jerzy Owsiak podczas XX Finału WOŚP
Jerzy Owsiak podczas XX Finału WOŚPFoto: WOŚP

W "Sie kręci" usłyszycie przede wszystkim "muzykę z oklaskami" – występy artystów zarejestrowane na scenie wszystkich edycji festiwalu "Przystanek Woodstock". Usłyszeć będzie można także młodych muzyków rywalizujących w eliminacjach na Przystanek, będzie to więc cykliczna dawka dobrej muzyki. Wraz z rozszerzeniem formuły festiwalu Przystanek Woodstock na jego scenie, a więc i w radiowych spotkaniach z Jurkiem, coraz częściej prezentowana jest muzyka z wielu stron świata. Słuchacze mogą liczyć na ogromną różnorodność stylów, zaczynając od rocka, poprzez muzykę progresywną, kończąc na folku i jazzie.

Klimat radiowych spotkań z Jurkiem to ogromne emocje zawarte w muzyce granej na żywo, wykonywanej przez największych artystów nie tylko ostatnich lat. Jurek sięga także do bogatej, muzycznej dokumentacji ostatnich dwóch dekad, przypomina twórców, dla których występ przed laty na scenie Przystanku był jedyną okazją do profesjonalnego zarejestrowania swoich koncertowych dokonań.

Owsiak z radiową Trójką był już związany w latach 90. Początkowo prowadził audycję "Brum", a później "Sie kręci". Umowa współpracy pomiędzy Jerzym Owsiakiem i Programem 3 została podpisana przez Prezesa fundacji WOŚP i dyrektor Trójki Magdę Jethon 8 stycznia, tuż przed północą, podczas XX Finału WOŚP w studiu Telewizji Polskiej.

W popołudniowej audycji "Zapraszamy do Trójki" Kuba Strzyczkowski prowadził licytację dwóch prac, które powstały specjalnie na XX Finał WOŚP. Edward Dwurnik, wybitny malarz namalował obraz "Panorama Myśliwiecka, czyli Trójka do potęgi". Drugim z licytowanych dzieł, pod tym samym tytułem, był kolaż Andrzeja Dudzińskiego, znanego grafika, rysownika i fotografika. Na tym cyfrowym kolażu Magda Jethon czuwa nad gromadką pracowników Trójki; obecny jest także Jerzy Owsiak, w podwójnej roli - jako dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz trójkowy dziennikarz. Obie prace można obejrzeć na stronie internetowej Trójki Trójkowa licytacja dla WOŚP

Audycji "Sie kręci" z udziałem Jerzego Owsiaka będzie można słuchać w każdą środę w godz. 22-23. Zapraszamy!

Czytaj także

Trójka w Orkiestrze, Owsiak w Trójce!

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2012 07:00
XX finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest obecny na naszej antenie przez całą niedzielę. Ale to nie koniec! Już jutro zlicytujemy na jej cel dwa obrazy nazwane "Panorama Myśliwiecka, czyli Trójka do potęgi". Mamy też niespodziankę ...
rozwiń zwiń

Czytaj także

199,5 tysiąca złotych od słuchaczy Trójki dla WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2012 11:00
Przekazanie obrazów Andrzeja Dudzińskiego i Edwarda Dwurnika Jurkowi Owsiakowi podczas XX finału WOŚP mogliśmy oglądać w TVP2. Następnego dnia w Trójce dzieła zostały zlicytowane! Słuchacze Trójki ponownie nie zawiedli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Owsiak się spowiada

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2012 10:09
- Mało kto wierzył w sukces WOŚP, oddźwięk zaskoczył wszystkich. W tej książce Jurek szczerze opowiada ludziom, którzy wspierają Orkiestrę o wszystkim, co może ich interesować, szczególnie kwestiach materialnych - zapowiada książkę Jerzego Owsiaka Michał Nogaś.
rozwiń zwiń