Edyta Bartosiewicz na 30-lecie "Listy Przebojów Trójki"!

Ostatnia aktualizacja: 17.04.2012 15:19
20 kwietnia odbędzie się wyjątkowe, jubileuszowe wydanie "Listy Przebojów Programu Trzeciego". Nie dość, że poprowadzą ją i Marek Niedźwiecki, i Piotr Baron, to jeszcze audycję rozpocznie niecodzienny występ.
Edyta Bartosiewicz
Edyta BartosiewiczFoto: PAP/Leszek Szymański

Koncert Edyty Bartosiewicz, laureatki "Mateusza" - Nagrody Muzycznej Programu Trzeciego, "Paszportu Polityki" oraz pięciu "Fryderyków" (i 22 nominacji!) będzie transmitowany na naszej antenie od godziny 19.

Po występie artystki zapraszamy na dalszą część wyjątkowego wydania "Listy Przebojów Programu Trzeciego". Audycję tradycyjnie na zmianę prowdzą Marek Niedźwiecki i Piotr Baron. Tym razem w Trójce spotkają się obaj prowadzący! To jednak nie koniec niespodzianek - nasi goście specjalni opowiedzą na antenie o swojej przygodzie z LP3.

Świętowanie urodzin "Listy" rozpoczęliśmy już 16 kwietnia - codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 7.40 zapraszamy do wysłuchania specjalnego cyklu "To tylko tango, czyli 30 lat Listy Przebojów". Miniserial przygotowany przez Michała Margańskiego potrwa na antenie przez dwa kolejne tygodnie, do 27 kwietnia. Wszystkie odcinki znajdą Państwo TU>>>.

Z okazji jubileuszu "Listy" ukazała się także specjalna kolekcja płyt z piosenkami wybranymi przez Marka Niedźwieckiego i Piotra Barona. Seria "30 lat Listy Przebojów Trójki" obejmuje 13 tomów i zawiera największe hity muzyczne z lat 2007-2011. Płyty można kupić na stronie sklep.polskieradio.pl.

W tym roku Trójka obchodzi także 50-lecie swojego istnienia. Więcej informacji o tym jubileuszu na stronie 50lattrojki.polskieradio.pl.

Na koncert gorąco zapraszają sponsorzy: Amica, Inforsys oraz Paczkomaty InPost, dla których  koncert będzie inauguracją akcji PioSęki czyli drzewa przebojów. Podczas akcji rozdanych zostanie 50 tys drzew, do których artyści zaprzyjaźnieni z Radiową Trójką dołączą swoje autografy. Start akcji już 7 maja.  Więcej informacji już wkrótce na stronie naszpark.pl.
Zobacz więcej na temat: Edyta Bartosiewicz Piotr Baron

Czytaj także

Edyta Bartosiewicz - Witaj w moim świecie

Ostatnia aktualizacja: 23.05.2011 06:00
Po 9 latach od ostatniego solowego singla Edyta Bartosiewicz powraca z nową piosenką.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czego słucha Edyta Bartosiewicz?

Ostatnia aktualizacja: 13.06.2011 06:55
- Straciłam dziewięć lat i bardzo chciałabym to nadrobić - zdradziła piosenkarka w audycji "Lista osobista" Piotra Metza. Dowiedz się, czego Edyta Bartosiewicz słuchała przez ostatnią dekadę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

To tylko tango, czyli 30 lat Listy Przebojów!

Ostatnia aktualizacja: 15.04.2012 20:05
Z okazji jubileuszu Trójkowej Listy zapraszamy do słuchania specjalnego cyklu poświęconego historii audycji.
rozwiń zwiń