X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Relacje z Męskiego Grania tylko na antenie Trójki

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 12:37
W nadchodzący weekend w Warszawie rozpoczyna się letnia trasa Męskie Granie 2012 – czyli muzyka i sztuka w najlepszym koncertowym wydaniu. Już od piątku, 13 lipca, na antenie Trójki wywiady z artystami, fragmenty występów oraz bilety do wygrania.
Relacje z Męskiego Grania tylko na antenie Trójki
Foto: fot. mat. promocyjne

Trójka jest patronem strategicznym Męskiego Grania, które w tym roku, za sprawą dyrektor artystycznej Katarzyny Nosowskiej, nabrało nowego – kobiecego charakteru. Nosowska zaprosiła do współpracy m.in. Brodkę, Julię Marcell, Kari Amirian, Aleksandrę Kurzak i Natalię Przybysz.
W każdy letni weekend Piotr Stelmach i Anna Gacek będą przenosić się do kolejnych koncertowych miast, z których poprowadzą specjalne wydania "Offensywy” (piątki, od godz. 22.00) oraz "Myśliwieckiej 3/5/7" (soboty, od godz. 16.00). Dziennikarze będą rozmawiać z występującymi muzykami oraz artystami ze strefy ART – Małgorzatą Szabłowską, Markiem Mielnickim, Martyną Czerwińską, Pawłem "Spiderem" Pająkiem i Markiem "Looneyem" Rybowskim, relacjonować przebieg koncertów oraz wydarzenia towarzyszące imprezie.

/

W sobotę, 14 lipca, w warszawskim Centrum Sztuki Koneser zagrają: Nosowska, Grabek, Marek Dyjak i Kamp!, a także, jedyny raz podczas tegorocznego Męskiego Grania, Tomasz Stańko, BaBu Król, czyli Bajzel i Budyń, śpiewający Stachurę, June, Leszek Możdżer, Wojciech Waglewski i wybrany przez słuchaczy Trójki Crab Invasion. Kobiece wcielenie muzyki zaprezentuje zespół Muzykoterapia z wokalistką Izą Kowalewską oraz – także tylko podczas koncertu w Warszawie – Marika, wspierająca Pablopavo i Ludziki.
Piotr Stelmach zaprasza również w lipcowe i sierpniowe poniedziałki o godzinie 15.00 na audycję "Męskie Granie", w którym będzie można wygrać podwójne bilety na nadchodzący koncert i wysłuchać fragmentów występów. W najbliższym wydaniu nagrodami będą zaproszenia do krakowskich Ogrodów Muzeum Archeologicznego, gdzie 21 lipca zagrają Nosowska, Marek Dyjak, Czesław Śpiewa, Grabek, Julia Marcell, Kari Amirian, KNŻ, Łąki Łan, Mitch&Mitch, O.S.T.R. Tabasko oraz Afro Kolektyw.
Na trasie Męskiego Grania pojawią się także zespoły wybrane przez słuchaczy Programu 3 w głosowaniu internetowym. Z ponad 20 prezentowanych przez Piotra Stelmacha na antenie Trójki grup, na Męskim Graniu zagrają wspomniani Crab Invasion i Afro Kolektyw, a także Hanimal, Sorry Boys, Drekoty i Jazzpospolita.
Więcej informacji o Męskim Graniu – występujących muzykach, autorach Strefy ART oraz idei na stronie: www.meskiegranie.pl

Czytaj także

Sopranistka wśród rockmanów

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2012 13:03
- Utarło się, że opera jest nieprzystępna, zakurzona, stara. Ale czasy się zmieniły i, mam nadzieję, jestem potwierdzeniem, że śpiewacy to zwykli ludzie, a muzyka klasyczna ma coś wspólnego z rock and rollem - mówi w Trójce Aleksandra Kurzak, która dołączyła do ekipy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Paula i Karol: ciężko pracowaliśmy na nasz sukces

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2012 16:27
- Przez ostatni rok dużo koncertowaliśmy, a w międzyczasie nagraliśmy naszą drugą płytę - mówili Paula i Karol, którzy wystąpią we Wrocławiu w ramach trasy Męskiego Grania.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sorry Boys na Męskim Graniu w Poznaniu!

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2012 17:55
- Z wielką przyjemnością zawiadamiam, że w tym tygodniu wygrał zespół Sorry Boys! - ogłosił Piotr Stelmach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Konkurs "Bilety na Męskie Granie 2012"

Ostatnia aktualizacja: 13.07.2012 10:01
Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Męskie Granie! Do wygrania jest w sumie 90 podwójnych wejściówek na koncerty we wszystkich miastach!
rozwiń zwiń