X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dzień Otwarty w Trójce

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 18:05
Z okazji 50-lecia Trójki, w sobotę 22 września Myśliwiecka 3/5/7otworzyła drzwi przed wszystkimi słuchaczami i fanami rozgłośni. Nie mogło zabraknąć ciekawych gości, gwiazd radiowych i telewizyjnych, specjalnych wydarzeń oraz niespodzianek.
Audio
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Maria Czubaszek i Artur Andrus
Komentatorzy: Dariusz Szpakowski, Maria Czubaszek i Artur Andrus Foto: Fot. PAP/Radek Pietruszka

Jedną z największych atrakcji tego dnia był mecz piłki nożnej. Reprezentacja radiowej Trójki podjęła na Agrykoli Drużynę Wiadomości i... wygrała 3:1! Mecz był transmitowany na naszej stronie internetowej. W roli komentatorów wystąpili: Artur Andrus, Maria Czubaszek, Dariusz Szpakowski oraz Janusz Zaorski. Relacje na antenie zdawał Michał Nogaś.
A na Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie, przez cały dzień od 10.00 do 18.00, można było zwiedzać siedzibę Trójki – m.in. studia, reżyserkę, blok emisyjny, newsroom oraz specjalną "Izbę Pamięci", czyli muzeum "trójkowych" osobliwości. Ekipa Trójki pokazywała jak powstaje program na żywo, jak przygotowuje się materiały do audycji i serwisy informacyjne. Odważniejsi słuchacze zadebiutowali na antenie.
W takim dniu nie mogło zabrakną tego, co słuchacze lubią najbardziej, czyli spotkań z gwiazdami Trójki. Była możliwość zdobycia autografu m.in. od: Marka Wałkuskiego, Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Piotra Barona, Jurka Owsiaka, Dariusza Bugalskiego, Agnieszki Szydłowskiej, czy Beaty Michniewicz. Słuchaczy powitał Uliczny Teatr z Bolesławca "Glinoludy". Zgłodniali i spragnieni po zwiedzaniu, mogli zaopatrzyć się w kanapki i napoje w specjalnie przygotowanym trójkowym bufecie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z Dnia Otwartego w Trójce oraz na stronę internetową trojka.polskieradio.pl i profil na Facebooku "Trójka - Program 3 Polskiego Radia”.

Czytaj także

Dzień Otwarty Trójki: czekamy na Was na Myśliwieckiej 3/5/7

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 12:24
Z okazji 50-lecia Trójki, w sobotę 22 września przy Myśliwieckiej 3/5/7 otworzyliśmy drzwi przed wszystkimi słuchaczami i fanami rozgłośni. Nie zabrakło ciekawych gości, gwiazd radiowych i telewizyjnych, specjalnych wydarzeń oraz niespodzianek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zobacz, jak trenują Trójkowe Grzmoty!

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2012 18:21
- Wyjdziemy na boisko jako pełna sportowa drużyna. Nazwa zobowiązuje, więc będziemy ciężko pracować, żeby nie dostać grzmotów - mówił Paweł Januszewski, drugi trener piłkarskiej reprezentacji radiowej Trojki, która zmierzy się w sobotę z reprezentacją zespołu Wiadomości.
rozwiń zwiń