X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Dziennikarze Trójki nominowani do MediaTorów!

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2012 18:04
Dziennikarze Programu III Polskiego Radia: Michał Owczarek i Marcin Gutowski to kandydaci do nagród w 6. edycji plebiscytu MediaTory.
Dziennikarze Trójki nominowani do MediaTorów
Foto: mediatory.pl

W tym roku nominowanych do MediaTorów jest czterdzieści osób. To spośród nich studenci dziennikarstwa z całej Polski wybiorą najlepszych dziennikarzy i najważniejsze wydarzenia medialne minionego roku.

 Michał Owczarek został nominowany w kategorii Akumulator - za za ładowanie pozytywną energią.

Za niebanalne, przełamujące konwencję i pełne mocy muzyczne podróże, podczas których przewodnikiem jest dr Wilczur. Za wyrazistość na antenie i niezwykłą zdolność nawiązywania kontaktu ze słuchaczami. Za audycję, której chcą słuchać nawet emigranci w Stanach Zjednoczonych czy Australii. Za toczenie wraz z nimi walki z dominacją języka angielskiego w muzyce, za wspólne zabawy językiem i tworzenie takich słów, jak listele zamiast e-mail czy twarzoksiąg zamiast Facebook. Za stworzenie przestrzeni dla muzyki, której nie sposób odkryć w żadnym innym miejscu oraz udowodnienie, że może ona być dużo bardziej rozrywkowa, niż ta, której słuchamy na co dzień.

/

Marcin Gutowski otrzymał nominację za program "Trójka z dżemem - palce lizać!" (w kategorii Inicjator - dziennikarze nagradzani są za to, że pokazują, że można inaczej).
Za program, który w sposób oryginalny i atrakcyjny przypomniał historię Polskiego Radia. Za udowodnienie, że jubileusz 50 lat radia nie musi być uczczony jedynie sztampowym benefisem. Za cykl audycji, które odkryły całe bogactwo historii Trójki, przypominając, że jej największym skarbem zawsze byli wyjątkowi ludzie i ich barwne historie. Za wyjątkowe zobrazowanie głosem dziejów Programu Trzeciego Polskiego Radia od początków jego istnienia.

MediaTory w tym roku przyznawane są w dziewięciu kategoriach. Poza Michałem Owczarkiem i Marcinem Gutowskim z Polskiego Radia nominowani są: Tomasz Zimoch , dziennikarz radiowej Jedynki (w kategorii Akumulator - za ładowanie pozytywną energią),  korespondentka IAR z Brukseli - Beata Płomecka (w kategorii Torpeda - za udowadnianie, że szybkość i rzetelność nie muszą się wykluczać), Hanna Bogoryja Zakrzewska , dziennikarka Studia Reportażu i Dokumentu Polskiego Radia (w kategorii Obserwator - za prawdziwe opowieści z innego - choć często bliskiego nam - świata).

W tym roku studenci zdecydowali nie przyznawać nominacji w kategorii PromoTOR, w której nagradzali za pokazywanie nowej, internetowej twarzy dziennikarstwa. Uznali, że Internet stał się naturalnym miejscem pracy dziennikarzy i rozwoju mediów, dlatego projekty internetowe mogą z powodzeniem konkurować w pozostałych kategoriach. Niewykluczone jednak, że w kolejnych latach zasady przyznawania nominacji w tej kategorii będą przeformułowane.

Więcej informacji o MediaTorach - Dziennikarze Polskiego Radia nominowani do MediaTorów
Laureatów tegorocznej edycji Plebiscytu poznamy 1 grudnia.

(źr. mediatory.pl)

Czytaj także

Akcje i dziennikarze Trójki nominowani do MediaTorów!

Ostatnia aktualizacja: 03.10.2011 12:03
Czterdzieści nominacji do MediaTorów – Studenckich Nagród Dziennikarskich ogłosili po raz piąty studenci dziennikarstwa.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gala wręczenia MediaTorów. Oglądaj na żywo!

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2012 10:00
Dziennikarze Polskiego Radia nominowani do MediaTorów: Beata Płomecka, Hanna Bogoryja-Zakrzewska, Tomasz Zimoch, Michał Owczarek i Marcin Gutowski.
rozwiń zwiń