X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Trójka świętuje 100-lecie Teatru Polskiego w Warszawie

Ostatnia aktualizacja: 01.01.2013 14:41
Przez cały styczeń będziemy poznawać niezwykłą historię Teatru Polskiego w Warszawie, jego gwiazdy - te sprzed lat i te bardziej współczesne. Wszystko to w nowym cyklu Marcina Gutowskiego.
Audio
  • Zuchwały młodzieniec zakłada Teatr Polski w Warszawie
  • Za kulisami - dlaczego teatr musi być samowystarczalny?
Budynek Teatru Polskiego w Warszawie
Budynek Teatru Polskiego w WarszawieFoto: Wikimmedia CommonsCC/ Maire
Był pierwszym nowoczesnym teatrem w Polsce. A właściwie jeszcze wtedy, gdy Polski nie było na mapie Europy. Ale zawsze. ku jniezadowoleniu zaborców,  nazywał się "Teatr Polski". 
Sto lat temu rozpoczęła działalność jedna z najbardziej zasłużonych scen. Warszawski teatr przez lata wyznaczał kierunek i artystyczne standardy innym instytucjom kultury. Zawsze przyciągał największe twórcze osobowości.
Przez cały styczeń będziemy poznawać niezwykłą historię Teatru Polskiego w Warszawie, jego gwiazdy - te sprzwed lat i te bardziej współczesne. Nie raz zajrzymy też za kulisy i poznamy pracę teatralnych "robotników-artystów". 
Wszystko to w nowym cyklu Marcina Gutowskiego z okazji jubileuszu Teatru. 
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 10.30.

Był pierwszym nowoczesnym teatrem w Polsce. A właściwie jeszcze wtedy, gdy Polski nie było na mapie Europy. Ale zawsze, ku niezadowoleniu zaborców,  nazywał się "Teatr Polski".
Sto lat temu rozpoczęła działalność jedna z najbardziej zasłużonych scen. Warszawski teatr przez lata wyznaczał kierunek i artystyczne standardy innym instytucjom kultury. Zawsze przyciągał największe twórcze osobowości.
Przez cały styczeń będziemy poznawać niezwykłą historię Teatru Polskiego w Warszawie, jego gwiazdy - te sprzed lat i te bardziej współczesne. Nie raz zajrzymy też za kulisy i poznamy pracę teatralnych "robotników-artystów".
Wszystko to w nowym cyklu Marcina Gutowskiego z okazji jubileuszu teatru.
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 10.30.