Jak będzie wyglądać 20. Top Wszech Czasów?

Ostatnia aktualizacja: 02.01.2013 10:03
Na żywo z udziałem słuchaczy w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej a może w katowickim Spodku albo Stadionie Narodowym w Warszawie? Jak uczcić jubileuszowe wydanie Topu?
Audio
Jak będzie wyglądać 20. Top Wszech Czasów?
Foto: Glow Images/East News

1 stycznia poznaliśmy zwycięzców 19. Topu Wszech Czasów.  Po raz 7. na podium znalazł się utwór "Brothers in Arms" zespołu Dire Straits.
Podczas audycji słuchacze przesyłali Piotrowi Metzowi propozycje, jak powinien wyglądać jubileuszowy, 20 Top. Padł m.in. pomysł, by odbył się on na żywo, z udziałem słuchaczy w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

Niektórzy sugerowali, by wspólny odsłuch odbył się w miejscu, które pomieści więcej fanów Trójki - katowickim Spodku albo Stadionie Narodowym w Warszawie. Ktoś inny zaproponował, żeby za rok wszystkie utwory zagrać z oryginalnych, winylowych nośników.

- Bardzo żałuję, że nie mogłem przeczytać wszystkich maili na antenie, bo myślę, że te, które przychodzą w czasie Topu Wszech Czasów przebijają wszystkie, które docierają do nas w ciągu całego roku - mówił dziś Piotr Metz w porannym "Zapraszamy do Trójki".

Od 1994 r. na antenie Trójki, na przełomie roku, ogłaszamy listę piosenek, które cieszą się wśród Państwa największą popularnością. Należą do nich zarówno polskie, jak i zagraniczne utwory, a głosować na nie może każdy. Schemat głosowania na Top Wszech Czasów jest taki sam, jak w przypadku Listy Przebojów Programu Trzeciego. Wystarczy wejść na stronę i wybrać ulubione utwory. Każdy z naszych słuchaczy może zagłosować tylko raz.