Złota płyta i serduszko wylicytowane!

Ostatnia aktualizacja: 16.01.2013 15:02
33 333 zł - tyle za wyjątkowy zestaw, w skład którego wchodzą złote serduszko WOŚP i złota płyta od Trójki z pamiątkową tabliczką z imiennymi podziękowaniami dla zwycięzcy aukcji ofiarował Pan Andrzej!
Audio
  • - To ostatnie takie serce - zachęca rzecznik WOŚP Krzysztof Dobies
Złote serduszko WOŚP i złota płyta od Trójki z pamiątkową tabliczką z  miejscem na imienne podziękowania dla zwycięzcy aukcji
Złote serduszko WOŚP i złota płyta od Trójki z pamiątkową tabliczką z miejscem na imienne podziękowania dla zwycięzcy aukcjiFoto: Fot.: PR
/

Tegoroczna licytacja specjalna przebiegała pod hasłem: "Złota płyta za złote serce". Taki napis pojawi się na tabliczce z dedykacją dla zwycięzcy aukcji. Panu Andrzejowi serdecznie gratulujemy!

- Z całego serca dziękuję! Ukłony dla wszystkich - powiedział Jurek Owsiak, który w trakcie licytacji dodzwonił się do Trójki.

Rok temu Trójka także licytowała na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I, jak zwykle, Słuchacze naszej stacji nie zawiedli. Za obrazy Andrzeja Dudzińskiego i Edwarda Dwurnika zaoferowali łącznie 199,5 tysiąca złotych!
Przypominamy, że w tym roku Orkiestra zbiera pieniądze na wsparcie terapii noworodków i niemowlaków oraz na specjalistyczny sprzęt dla szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.
Fotografie dziennikarzy i artystów związanych z Trójką wraz z monetami upamiętniającymi 50-lecie stacji na aukcji dla WOŚP>>>

Czytaj także

199,5 tysiąca złotych od słuchaczy Trójki dla WOŚP

Ostatnia aktualizacja: 08.02.2012 11:00
Przekazanie obrazów Andrzeja Dudzińskiego i Edwarda Dwurnika Jurkowi Owsiakowi podczas XX finału WOŚP mogliśmy oglądać w TVP2. Następnego dnia w Trójce dzieła zostały zlicytowane! Słuchacze Trójki ponownie nie zawiedli.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Aukcje Trójkowych zdjęć zasiliły WOŚP kwotą 6063 zł

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2013 12:00
W ramach akcji "Bank z sercem" na aukcje trafiły fotografie dziennikarzy i artystów związanych z Trójką wraz z monetami upamiętniającymi 50-lecie stacji. Zysk z aukcji Narodowy Bank Polski przekaże Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń