Kod Sukcesu dla Magdy Jethon

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2013 19:50
Dyrektor Trójki Magda Jethon została laureatką biznesowej nagrody Kod Sukcesu przyznawanej za niekonwencjonalne działania na polskim rynku oraz za odwagę funkcjonowania i umiejętność podejmowania trudnych wyzwań.
Audio
  • Sylwester Latkowski, naczelny tygodnika "Wprost", o przyznaniu Magdzie Jethon Kodu Sukcesu
Nagroda Kod Sukcesu dla Magdy Jethon
Nagroda Kod Sukcesu dla Magdy JethonFoto: Fot.: Dariusz Kawka

Wyróżnieniem uhonorowani zostali menedżerowie i firmy, którzy nie boją się podejmowania ryzyka i szukają ciekawych, nieoczywistych sposobów na rozwijanie swoich działalności. Wybór najlepszych poprzedziły poszukiwania ciekawych, oryginalnych i niestandardowych rozwiązań.

Magda
Magda Jethon ze statuetką, fot.: Dariusz Kawka

Magda Jethon, dyrektor Programu 3 Polskiego Radia, została wyróżniona jako jedyna spośród ludzi mediów. Nagrodę otrzymała za umiejętne i efektywne zarządzanie radiową Trójką na trudnym i niesprzyjającym rynku mediów.

Wśród pozostałych laureatów Kodu Sukcesu 2013 znaleźli się także: Bank Pocztowy, Link 4, Call Center Poland, Stanisława Missala i Perfumeria Quality, Stanisław Marchewka i firma Marchewka oraz Sąd Arbitrażowy przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Ponadto wręczono wyróżnienia dla najciekawszych projektów CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu) m.in. za program Siatkarskich Ośrodków Szkolnych realizowany przez Polski Związek Piłki Siatkowej i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Nagrody Kod Sukcesu przyznawane przez tygodnik "Wprost" wręczone zostały po raz pierwszy.

Zobacz więcej na temat: Magda Jethon Trójka