Stwórzmy razem "Wspólną Metkę". Zadecydujmy, jacy jesteśmy!

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2013 04:00
Do 26 maja na stronie orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki, można wybrać trzy spośród 15 najlepiej opisujących nas – Polaków zalet. Trzy najczęściej wybierane cechy trafią do "Wspólnej Metki", która będzie zaprezentowana 4 czerwca.
Audio
  • Stwórzmy razem "Metkę narodową". Sami zadecydujmy, jacy jesteśmy!
Stwórzmy razem Wspólną Metkę. Zadecydujmy, jacy jesteśmy
Foto: Fot.: PR

Wybrać możemy trzy z następujących 15 cech: otwartość, tolerancja, optymizm, fantazja, odwaga, pracowitość, przedsiębiorczość, kreatywność, lojalność, odpowiedzialność, ambicje, życzliwość, uczciwość, niezależność, poczucie humoru. W ten sposób zostanie wygenerowana osobista "metka" z określonym składem procentowym cech każdej osoby.

Trzy najczęściej wybierane przez użytkowników zalety trafią do "Wspólnej Metki", która zostanie pokazana 4 czerwca, w dniu zakończenia akcji. – I w tedy może uwierzymy, że nie jest tak źle, że jeżeli my wszyscy o sobie mówimy, że jesteśmy fajni, to może to nas zobowiązuje do tego, żeby tak się zachowywać – mówi dyrektor Trójki Magda Jethon.

Metkę nr 1 stworzył Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski a metkę nr 2  Pierwsza Dama, Małżonka Pana Prezydenta, Pani Anna Komorowska.

W zabawie wzięło już wielu znanych Polaków, m.in. Magda Umer, Agata Passent, Grażyna Wolszczak, Artur Andrus, Wojciech Malajkat, Zbigniew Hołdys i Mateusz Damięcki.

Akcję przygotowała i zrealizuje agencja Hypermedia Isobar.

Zapraszamy wszystkich Polaków do stworzenia własnej, wyjątkowej i niepowtarzalnej "metki" na stronie www.orzelmoze.pl i za pomocą aplikacji na facebookowym profilu Trójki.

Posłuchaj, jak sławni ludzie tworzyli własne "metki"!
O "Wspólnej Metce" mówiliśmy w audycji "Do południa".

Czytaj także

600 tysięcy ulotek akcji "Orzeł może" spadło na Wrocław!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
2 maja, podczas inauguracji akcji "Orzeł może", setki tysięcy ulotek zostały rozrzucone na wrocławski Rynek i plac Solny. Za zebrane ulotki można było zdobyć m.in. fantastyczne Trójkowe gadżety.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Burza w Krakowie zatrzymała helikopter, ale nie orła!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
- Po burzy niebo nad Krakowem rozjaśniło się, ale śmigłowiec, który miał rozrzucić ulotki akcji "Orzeł może", nie mógł wystartować. Start został odwołany, ale akcja nie - powiedział Damian Kwiek, zapraszając jednocześnie na wyjątkowy, wieczorny koncert.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Poznań wzorowo zebrał ulotki "Orzeł może"

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
2 maja w samo południe nad Poznaniem zrzucone zostały kolorowe ulotki promujące wielką akcję społeczną "Orzeł może". - Poznaniacy ekspresowo zebrali ulotki, które równie szybko wymienili na nagrody - relacjonował Łukasz Karusta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Cel osiągnięty. Warszawa pokazała, że "Orzeł może"!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 11:00
- Sprawiliśmy, że zachmurzone niebo w stolicy stało się różowe dzięki Trójkowym ulotkom. Dziś każdy do każdego się uśmiecha, taki jest cel naszej akcji! - relacjonował Łukasz Walewski. Zwieńczeniem radosnego pochodu przed Pałacem Prezydenckim było odsłonięcie orła z białej czekolady.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nasza wielka akcja ruszyła z rozmachem! Pokazaliśmy, że "Orzeł może"

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2013 13:00
– Do końca nie było wiadomo, jak ludziom się spodoba nasz pomysł i okazało się, że się bardzo podoba. Aż jestem przerażona, że trzeba będzie prawdopodobnie kontynuować akcję i w przyszłym roku zrobić ją z jeszcze większym rozmachem – mówiła dyrektor Trójki Magda Jethon o rozpoczęciu akcji "Orzeł może".
rozwiń zwiń